Windows 11'de Valorant oynanmıyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (125).png
    Ekran Görüntüsü (125).png
    2,5 MB · Görüntüleme: 27
böyle yazıyor

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2022-12-13 saat 20.42.15.jpg
    WhatsApp Görsel 2022-12-13 saat 20.42.15.jpg
    227,1 KB · Görüntüleme: 23
  • WhatsApp Görsel 2022-12-13 saat 20.42.16.jpg
    WhatsApp Görsel 2022-12-13 saat 20.42.16.jpg
    214,1 KB · Görüntüleme: 28
CPU-Z'den Graphics kısmından UEFI desteği var mı ekran kartının ona bir bakman lazım önce.

Gigabyte anakartta sakın Secure Boot açma. Secure Boot sonrası anakart brick oluyor ve ekran gelmiyor. Seninle aynı anakarta sahibim. Ben açtıktan sonra ekran gelmedi ve servise göndermek zorunda kaldım. Senin de aynı sorunu yaşamanı istemem.

Onun için uğraşıyorum da sıkıntısız şekilde açtıracağım.

Gigabyte anakartta sakın Secure Boot açma. Secure Boot sonrası anakart brick oluyor ve ekran gelmiyor. Seninle aynı anakarta sahibim. Ben açtıktan sonra ekran gelmedi ve servise göndermek zorunda kaldım. Senin de aynı sorunu yaşamanı istemem.
başka bir yolu yokmu

brick ne demek

başka bir yolu yokmu

brick ne demek
En iyisi çalışan bir bilgisayara dokunmamak. Valorant oynamak istiyorsan tekrar Windows 10'a dönebilirsin.

Brick, akıllı cihazlarda kullanıcıların işletim sistemi üzerinde yaptığı kritik değişiklikler, güncellemeler veya modifikasyon işlemleri sonrasında sistemin kurtarılamaz hale gelmesi ve çökmesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı