Çözüm Windows 11'de Valorant'ın açılmaması

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hexac

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, sorunun çözümü aslında çok basit. Bilgisayarınıza gelen güncellemeler yüzünden Valorant açılmıyor.

Ayarlar > Windows Update > Güncelleştirmeleri Denetle'ye basın
( Eğer güncelleme geldi ise indir butonuna basın ve indirildikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. )
Eğer hala sorununuz devam ediyorsa driverlarınızın güncel olduğundan emin olun.
Veya Valorant'ı yönetici olarak çalıştırmayı deneyiniz.

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-11_142809177.png
    resim_2022-12-11_142809177.png
    15,7 KB · Görüntüleme: 349
Dostum benim bilgisayar Windows 11 desteklemiyordu bende Rufus'dan yükledim oldu sonra Valorant'a girmeye çalıştım Secure Boot hatası verdi, sanırım Windows 11'im varsa %100 Secure Boot'um vardır diye düşündüler ve Windows 10'u geri kurdum.

Tek sebebi bu değil birden fazla sebebi var. BIOS Update yaptıktan sonra da oyun açılmayabiliyor, hatta Gigabyte'ın Windows 11 için ek BIOS ayarı gerektirmeyen BIOS güncellemesini de yaptığınız an oyun yine açılmıyor.

Merhaba dostlar, sorunun çözümü aslında çok basit. Bilgisayarınıza gelen güncellemeler yüzünden Valorant açılmıyor.

ayarlar > Windows Update > güncelleştirmeleri Denetle'ye basın
( eğer güncelleme geldi ise indir butonuna basın ve indirildikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. )
Eğer hala sorununuz devam ediyorsa driverlarınızın güncel olduğundan emin olun.
Veya Valorant'ı yönetici olarak çalıştırmayı deneyiniz.

Blog'da paylaşsan daha iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı