Valorant'ın ban sistemi çok adaletsiz

Athex

Centipat
Daha fazla  
Normal oyunda sesli sohbette sinkaflı kelimeler kullandım. Beni Valorant tüm rekabetçi moddan 1 hafta banladı. Anlamadığım nokta şu bu benim 2 defa standart maçta raporlanıp ban yemem takıma gelen 4 kişinin sadece "lan vs" kelimelerle beni raporlayıp Valorant'ın banlaması ki bunu çete bile yazmadım sesli sohbette söyledim. Acaba ticket attım destek banımı kaldırır mı?
Riot Games'in gereksiz ban sistemi rekabetçi modda çoğu kişiyi raporlamama rağmen ban yiyen olmadı. Mağdurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal oyunda sesli sohbette sinkaflı kelimeler kullandım. Beni Valorant tüm rekabetçi moddan 1 hafta banladı. Anlamadığım nokta şu bu benim 2 defa standart maçta raporlanıp ban yemem takıma gelen 4 kişinin sadece "lan vs" kelimelerle beni raporlayıp Valorant'ın banlaması ki bunu çete bile yazmadım sesli sohbette söyledim. Acaba ticket attım destek banımı kaldırır mı?
Riot Games'in gereksiz ban sistemi rekabetçi modda çoğu kişiyi raporlamama rağmen ban yiyen olmadı. Mağdurum.
Sadece lan değildir o. Babası anonim adam falan da vardır orada.

Sadece LAN değildir o. Babası anonim adam falan da vardır orada.

Arkadaşlar mesaj yerinde küfürüm olmadı bunu belirteyim ki konum benim normal oyunda raporlanıp rekabetçi modda ban yemiş olmam.

Ne diyorsun yani ben hakaret ettiğimi düşünmüyorum burada haksızlığı dile getiriyorum. Dostum senin sorunu ne?

Ne diyorsun yani ben hakaret ettiğimi düşünmüyorum burada haksızlığı dile getiriyorum. Dostum senin sorunu ne?

Yahu bir kere de ben suçluyum diye açın şu konuları da tebrik edelim. Hep haksız, hep mazlumsunuz, hep bu ban sistemleri kötü, siz mütişsiniz. Demek ki bir şeyler demişsin, yapmışsın, 1 haftalığına yasaklamışlar. Bekle geç işte.

Yahu bir kere de ben suçluyum diye açın şu konuları da tebrik edelim. Hep haksız, hep mazlumsunuz, hep bu ban sistemleri kötü, siz mütişsiniz. Demek ki bir şeyler demişsin, yapmışsın, 1 haftalığına yasaklamışlar. Bekle geç işte.

Suçsuzum işte suçlu olsam burada neden konu açayım sıkıntılı mısın kanka sen?

Suçsuzum işte suçlu olsam burada neden konu açayım sıkıntılı mısın kanka sen?

Suçsuz olduğunu kendine dayanarak belirtiyorsun ve o cezayı veren algoritmayı suçluyorsun, varsa elinde delil gönder biz de inceleyelim haklısın ya da değilsin diyelim, olmadığına göre "demek ki hatalıyım" diyerek ceza bitene kadar bekle. Biz Riot çalışanı değiliz, senin aldığın ceza hakkında yorum yapamayız. Çok merak ediyorsan bilet gönder ve bilgi al.

Voice chat banı yemişsin bu yüzden ranked giremiyorsun. Voice chat banı yiyenler ranked giremiyor.

Voice chat banı yemişsin bu yüzden ranked giremiyorsun. Voice chat banı yiyenler ranked giremiyor.

Evet kanka haklısın desteğe yazdım ve bana geri dönüş yaptılar ve kanıtlarını gösterdiler karşı takımdan birkaç kişinin sinkaflı kelimesinin doğrusunu yazdım ve onlar raporlamış + Team raporlamış ban yemişim.

Geri
Yukarı