Windows 11'de video izlerken videolar mavi oluyor

Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 11 işletim sistemi yüklü bilgisayarımda. Bazen YouTube'dan video izlerken videolar mavileşiyor. Bunun nedeni nedir çözemedim.
Ekran alıntısı almaya çalıştığım zaman renkler normale dönüyor. Ekran alıntısı uygulamasını kapatınca yine mavi oluyor. O yüzden telefon kamerasıyla çektim.

AMD Ryzen 5 5600.
GeForce RTX 4060.
2x8 16 GB DDR4 RAM.
Sistem özellikleri.

Dosya Ekleri

• 1711141445721.png
    1711141445721.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 28
  • sss.jpg
    sss.jpg
    184,5 KB · Görüntüleme: 28
Arkadaşlar Windows 11 işletim sistemi yüklü bilgisayarımda. Bazen YouTube'dan video izlerken videolar mavileşiyor. Bunun nedeni nedir çözemedim.
Ekran alıntısı almaya çalıştığım zaman renkler normale dönüyor. Ekran alıntısı uygulamasını kapatınca yine mavi oluyor. O yüzden telefon kamerasıyla çektim.

AMD Ryzen 5 5600.
GeForce RTX 4060.
2x8 16 GB DDR4 RAM.
Sistem özellikleri.
Öncelikle çok komik duruyor ahahaha. Başka tarayıcılardan denediniz mi?

Yazılımsal olabilir mi ?
Başka tarayıcıda denediniz mi?
Birde video player indirip bir video oynatın aynı sorun var mı ?

1711399363109.png

Bu kısımdaki ayardan kaynaklanıyor olabilir bende de videolarda FPS düşü yaratıyordu veya @@RadaSchumi'nin dediği gibi NVIDIA ayarlarını sıfırlamak daha iyi olacaktır.

Yazılımsal olabilir mi?
Başka tarayıcıda denediniz mi?
Bir de video Player indirip bir video oynatın aynı sorun var mı?

Hocam bilgisayara format atmıştım. Windows 11 kurmuştum. Ondan sonra olmaya başladı ancak yazılımsal olup olmadığı konusunda bir fikrim yok. Başka tarayıcıda da denemedim. Şu anda tekrar yaşanması için uğraşıyorum ancak yaşanmıyor :D

Geri
Yukarı