Çözüldü Windows 11'de Wi-Fi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blink0ofaneye

Attopat
Daha fazla  
İyi geceler.

Bugün monitörümün gelmesiyle birlikte ilk startı verdim ve format atıp sistemi kurdum. Fakat o da ne? Wi-Fi imleci yok. Aygıt Yöneticisi ve servislerden ne yapıp ne ettiysem hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Bir türlü bağlanamıyorum, saat gece 03:25 itibarıyla buraya gelip bu başlığı açma gereği duydum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınız marka modelini yazarak Wi-Fi driver şeklinde aratabilirsiniz.

Eğer toplama bir bilgisayar ise anakart modelini yazarak Wi-Fi driver şeklinde aratabilirsiniz.

İyi geceler.

Bugün monitörümün gelmesiyle birlikte ilk startı verdim ve format atıp sistemi kurdum. Fakat o da ne? Wi-Fi imleci yok. Aygıt Yöneticisi ve servislerden ne yapıp ne ettiysem hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Bir türlü bağlanamıyorum, saat gece 03:25 itibarıyla buraya gelip bu başlığı açma gereği duydum. Yardımcı olur musunuz?
Hocam cep telefonunuz ile usb yolu ile bağlayın bilgisayara. Cep telefonunuz evdeki ağı kullansın. Sonra telefondan internet paylaşımını açın usb yolu ile, ardından bilgisayardan gelen ağ isteğini kabul et. Bilgisayardan tarayıcıya gidip Driver (Sürücü) indireceksin senin Wifi için uygun olanını mutlaka indir. Bulamadıysan Driver Pack indir bilgisayara o indirir senin için.

Hocam cep telefonunuz ile usb yolu ile bağlayın bilgisayara. Cep telefonunuz evdeki ağı kullansın. Sonra telefondan internet paylaşımını açın usb yolu ile, ardından bilgisayardan gelen ağ isteğini kabul et. Bilgisayardan tarayıcıya gidip Driver (Sürücü) indireceksin senin Wifi için uygun olanını mutlaka indir. Bulamadıysan Driver Pack indir bilgisayara o indirir senin için.
ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0 hocam sanırım anakartım wifi desteklemiyor.

Anakartınız maalesef Wi-Fi desteklemiyor. Wi-Fi kartı veya USB Wi-Fi adaptörü almanız gerekiyor.

Ethernet kablosu ile sorun çözüldü. İnternet bağlantısı sağlandı.

Aç kapa yap bende çalışmıştı.

Hocam Hint bir YouTuber'in çözüm videosunda güç düğmesine 30 sn basılı tut enerjiyi boşalt diyordu. Onu denemiştim fakat ise yaramamisti. Sorun tamamen anakartta böyle bir sürücü desteği yok. O yüzden bağlantıyı Ethernet kablosu ile sağladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı