Windows 11'deki can alıcı hatanız

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
Windows 11'in Insider derlemesi çıktı ve birçoğumuz bilgisayarlarımıza kurduk. Bazı sorunlar ile karşılaştık tabii ki de. Bu konuda başınıza gelen en can alıcı sorunu size soruyorum.
Benim karşılaştığım can alıcı bir hata yok şu ana kadar. Bir tek sıkıntı var. O da Microsoft Store, yenilenmiş şekilde kullanılamıyor. Windows Update ve Store üzerinden güncelleştirme aradım fakat çözüm bulamadam. Aşağıya ekran görüntüsü bırakacağım.
Değerlendirme ve görüşlerinizi bekliyor olacağım.

Screenshot_2.png

Windows Update yoluyla güncelleştirme yapamadıysanız ISO linki için basın.

Son düzenleme:
Windows 11'in Insider derlemesi çıktı ve birçoğumuz bilgisayarlarımıza kurduk. Bazı sorunlar ile karşılaştık tabii ki de. Bu konuda başınıza gelen en can alıcı sorunu size soruyorum.
Benim karşılaştığım can alıcı bir hata yok şu ana kadar. Bir tek sıkıntı var. O da Microsoft Store, yenilenmiş şekilde kullanılamıyor. Windows Update ve Store üzerinden güncelleştirme aradım fakat çözüm bulamadam. Aşağıya ekran görüntüsü bırakacağım.

Eki Görüntüle 1089709

Nereden indirdin?

Eki Görüntüle 1089709
bende öyle değil güncellemen lazım

Bende mağaza güncel sürüm. Ek bir şey yapmadım. İlginç bir durum.

Görev çubuğu simgelerini sürükle bırak yaptığınızda sürüklediğiniz öğeyi açıyor. Açmaması lazım. Can alıcı bir hata değil ama şimdilik bunu tespit edebildim.

Geri
Yukarı