Windows 11'den 10'a dönme

strale

Decapat
Daha fazla  
Bu videoda gösterdiği gibi Windows 11'den Windows 10'a bu yöntemle dönersem bir sıkıntı yaşar mıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntı olma ihtimali her zaman var. Fakat Windows bu süreçte bir geri dönüşüm noktası oluşturuyor sıkıntı olursa geri dönüşüm noktası ile eski haline çevirebilirsin. Ama sen yine de önemli verilerini yedekle garanti olsun.

Sıkıntı olma ihtimali her zaman var. Fakat Windows bu süreçte bir geri dönüşüm noktası oluşturuyor sıkıntı olursa geri dönüşüm noktası ile eski haline çevirebilirsin. Ama sen yine de önemli verilerini yedekle garanti olsun.

Önemli bir verim yok eğer bu şekilde Windows 10 kurmaya çalışırsam bilgisayarda bir sıkıntı olur mu yani açılmama gibi bir durum çünkü ben eski bilgisayarımda Windows 7 kurmaya çalışmıştım ISO dosyası indirerek birkaç gün sonra bilgisayar çöp oldu.

Önemli bir verim yok eğer bu şekilde Windows 10 kurmaya çalışırsam bilgisayarda bir sıkıntı olur mu yani açılmama gibi bir durum çünkü ben eski bilgisayarımda Windows 7 kurmaya çalışmıştım ISO dosyası indirerek birkaç gün sonra bilgisayar çöp oldu.
Öncelikle bilgisayarın çöp olması gibi bir durum mümkün değil.
En kötü ihtimalle Windows çöker ve temiz kurulum yapılması gerekir. Eğer bilgisayarda önemli veriniz yoksa direkt olarak temiz kurulum yapmanızı öneririm. Ha illa deneyeceğim derseniz ISO dosyasını belleğe yazın sorun oluşursa tekrar kurulum yaparsınız. Ama ben o kadar kritik bir sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı