Windows 11'den 10'a geçiş

370472

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Windows 11'den 10'a dönmek istiyorum. Fakat geri dönüş butonu yok. Biraz araştırdım temiz kurulum yapmam gerekiyormuş, bende gidip USB'ye ISO dosyasını kurdum. USB hazır hale geldi fakat nasıl Windows 11'i silip temiz kurulum yapacağımı bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar - Güncelleştirmeler kısmında geri dönüş yeri var. Biraz oraları kurcala görürsün. Tabi önceden C diskini, Disk Temizleyici'si ile temizlemediysen.

Aşağıda ki video yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda geri dön tuşundan bahsediyor o tuş bende artık yok o yüzden temiz kurulum yapmak istiyorum.

Eğer windows old klasörünü silmediyseniz yada uzun süre geçip o klasör otomatik silinmediyse dönüş yapabiliyorsunuz. Eğer sildiyseniz yada silindiyse temiz kurulum gerekebilir.

Ayarlar - Güncelleştirmeler kısmında geri dönüş yeri var. Biraz oraları kurcala görürsün. Tabii önceden C diskini, Disk Temizleyici'si ile temizlemediysen.

Arkadaşlar yazdıklarımı dikkatli okumuyorsunuz sanırım geri dön tuşu bulunmuyor bende.
Eğer Windows old klasörünü silmediyseniz ya da uzun süre geçip o klasör otomatik silinmediyse dönüş yapabiliyorsunuz. Eğer sildiyseniz ya da silindiyse temiz kurulum gerekebilir.

Evet o klasör artık bende yok temiz kurulumu nasıl yapabilirim onu öğrenmeye çalışıyorum.

Bu videoda geri dön tuşundan bahsediyor o tuş bende artık yok o yüzden temiz kurulum yapmak istiyorum.
Bilgisayarı kapatıp boot menüsüne girin. O bölümde içine Windows 10 dosyalarını yüklediğiniz USB'yi seçip kurulumu başlatın. Özelleştir bölümünden bütün disklerinizi silip kurmak istediğiniz diske Windows 10'u kurun.

Bu video yardımcı olacaktır size.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ek olarak işinize yarayacağını düşündüğüm rehberlere bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı kapatıp boot menüsüne girin. Oradan kurulumu başlatın. Bütün disklerinizi silip kurmak istediğiniz diske Windows 10'u kurun.

Bu video yardımcı olacaktır size.

Ek olarak işinize yarayacağını düşündüğüm makalelere bakabilirsiniz.

Dediklerinizi uygulayıp geri dönüş yapacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı