Windows 11'den 10'a geri dönülmeli mi?

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba! Bilgisayarım 4 GB RAM'e sahip ve şu anda Windows 11 kullanıyorum. Discord kısmında vs. biraz kasma yapıyor, Windows logosuna sağ tıklayıp Görev Yöneticisi'ni açarken 1-2 saniye geç açıyor. Sizce Windows 10'a geri dönmeli miyim? İyi sosyaller!

Oyun oynamıyorsan. Ağır program kullanmıyorsan dursun da keşke Windows 10'da kalsaymışsın.

Herkese merhaba! Bilgisayarım 4 GB RAM'e sahip ve şu anda Windows 11 kullanıyorum. Discord kısmında vs. biraz kasma yapıyor, Windows logosuna sağ tıklayıp Görev Yöneticisi'ni açarken 1-2 saniye geç açıyor. Sizce Windows 10'a geri dönmeli miyim? İyi sosyaller!

Bende 11 kullanıyorum ve geri dönmek istiyorum çünkü normal kullanırken kasıyor gibi geliyor. 22H2 güncellemesini yapmadan önce daha vahimdi durum ama yaptıktan sonra bir tık iyileşti gibi fakat yine de dönmek istiyorum özellikle oyunlarda vs drop yer gibi oluyor bence geri dönün derim şu anda hala Windows 10 ideal.

Windows 11 performans ayralarını bir gözden gecirmenizi. Gereksiz progmamlarınızı kaldırmanızı uygulamalar ve özeliklerden gereksizleri kardırmanızı öneririm.
Geciş yapmanız gerekmez.
Düzenlemeye çalışın.

Not. Windows 10 en stabil çalışan işletim sistemidir Karar sizindir. Bunu söyleyen kendileridir.

Geri
Yukarı