Windows 11'den Windows 10'a dönmek

Deffizy

Hectopat
Merhaba 1 hafta önce temiz kurulum ile Windows 11'e geçtim fakat memnun kalmadım. Şu an tekrar Windows 10'a dönmek istiyorum ama tekrar driverları ve uygulamaları oyunları vs kurmakla ugraşmak istemiyorum. Dosyalarımı ve verilerimi kaybetmeden (temiz kurulum yapmadan) Windows 10'a nasıl geçebilirim? Geçtigim takdir de halihazırda kurulu olan sürücülerim sorun yaratır mı?

Ayarlardan oluyor diye biliyorum eğer yüksetlme yaptıysan 10'dan 11'e.

Ayarlardan oluyor diye biliyorum eğer yüksetlme yaptıysan 10'dan 11'e.

Hayır yükseltme yapmadım temiz kurulum ile Windows 11 yükledim. Windows'un sitesinde Windows yükseltme programı var oradan Windows 10'u indirip bu PC'yi yükselt desem ve verileri koruma ayarını seçsem sizce faydası olur mu?

Sürüm düşürmede olmuyor maalesef. 10'dan 11'e geçerken dosyalar korunuyor ama tersi olmuyor.

Hayır yükseltme yapmadım temiz kurulum ile Windows 11 yükledim. Windows'un sitesinde Windows yükseltme programı var oradan Windows 10'u indirip bu PC'yi yükselt desem ve verileri koruma ayarını seçsem sizce faydası olur mu?

Maalesef olmaz temiz kurulum tek çare.

Dosyaladınızı yedekleyip formatlayabilirdiniz.

Oyunlar ve programlar vs hepsini yedekleyebilir miyim? Nasıl yapacagımı anlatırsanız sevinirim.

Steam üzerinde ise oyunlar harici diske yedekleyebilirsiniz Steam üzerinden.

Oyunlar ve programlar vs hepsini yedekleyebilir miyim? Nasıl yapacagımı anlatırsanız sevinirim.

Korsan oyunları yedeklemeyi biliyorum ama maalesef Launcher üzerinden bilmiyorum.

Korsan oyun dosyalarını (kurulu olduğu dosyayı vesaire) bir diske aktarın o diski saklayın o diske format atmayın atacağınız diski seçip fotmatlayın sonra depoladığınız oyun dosyalarını orijinal yerlerine kopyalayın.

Steam üzerinde ise oyunlar harici diske yedekleyebilirsiniz Steam üzerinden.

Steam üzerinden degil maalesef LoL ve birkaç emülatör ve gerekli sistem uygulamaları var işin aslı yayla da kalıyorum su an internetim çok yavaş sıfırdan temiz kurulum yapmak istemiyorum çünkü tekrar aynı dosyaları uygulamaları ve oyunları yüklemem neredeyse benim 2 günümü alacak.

Korsan oyunları yedeklemeyi biliyorum ama maalesef Launcher üzerinden bilmiyorum.

Korsan oyun dosyalarını (kurulu olduğu dosyayı vesaire) bir diske aktarın o diski saklayın o diske format atmayın atacağınız diski seçip fotmatlayın sonra depoladığınız oyun dosyalarını orijinal yerlerine kopyalayın.

Oyunlar vs D diskinde kayıtlı o halde D diskine dokunmayıp sadece C'yi mi biçimlendirip Windows'u kuracagım.

Yeni konular

Geri
Yukarı