Windows 11'den Windows 10'a dönünce PC yavaşladı

Akayxr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben Windows 10 kullanıyordum ve güncellemelerden otomatik Windows 11'e güncellemiş. PC'yi kapamıştım. Ertesi gün açtığımda Windows 11 şokuyla uyandım. Daha sonra Win10a geri dön deyip tekrar Win10a geçtim. Ama bilgisayarın ne eski performansı ne de hızı kaldı. Valorant'ta eskiden en yüksek ayarlarda 250-300 FPS alırken şimdi en düşük ayarlarda 200'ü zor görüyorum. Yardımcı olun format mı atmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor? Birine sordum 2 Windows üst üste binmiş dedi pek güvenemedim buradaki bu konusa bilgili kişilere danışmak istedim

Merhaba ben Windows 10 kullanıyordum ve güncellemelerden otomatik Windows 11'e güncellemiş. PC'yi kapamıştım. Ertesi gün açtığımda Windows 11 şokuyla uyandım. Daha sonra Win10a geri dön deyip tekrar Win10a geçtim. Ama bilgisayarın ne eski performansı ne de hızı kaldı. Valorant'ta eskiden en yüksek ayarlarda 250-300 FPS alırken şimdi en düşük ayarlarda 200'ü zor görüyorum. Yardımcı olun format mı atmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor? Birine sordum 2 Windows üst üste binmiş dedi pek güvenemedim buradaki bu konusa bilgili kişilere danışmak istedim
Bu tarz update üzerinden yükseltme ve dönme işlemleri sisteme çok zarar veriyor. Tavsiyem temiz kurulum olacaktır.

Farklı oyunlarda aynı düşüş var mı test et ama tavsiyem hangi Windows sürümünü istiyorsan temiz kurulum yapman.

Merhaba ben Windows 10 kullanıyordum ve güncellemelerden otomatik Windows 11'e güncellemiş. PC'yi kapamıştım. Ertesi gün açtığımda Windows 11 şokuyla uyandım. Daha sonra Win10a geri dön deyip tekrar Win10a geçtim. Ama bilgisayarın ne eski performansı ne de hızı kaldı. Valorant'ta eskiden en yüksek ayarlarda 250-300 FPS alırken şimdi en düşük ayarlarda 200'ü zor görüyorum. Yardımcı olun format mı atmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor? Birine sordum 2 Windows üst üste binmiş dedi pek güvenemedim buradaki bu konusa bilgili kişilere danışmak istedim.

Hocam temiz bir format sizin için çok iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı