Çözüldü Windows 11'den Windows 10'a geçerken lisans gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sonerdell

Femtopat
Daha fazla  
1 hafta önce sıfır bilgisayar aldım ve Windows 11 Home kurulu geldi. Ben şimdi Windows 10'a geçmek istiyorum bu geçişi Windows orijinalliğini bozmadan yapmak mümkün mü? Windows eğer bir lisanslı sürümümüz varsa diğer sürümler arasında geçiş yapmaya imkan tanıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Lisansınız kaybolmaz. Yüksek ihtimal lisans zaten OEM'dir ve anakarta gömülüdür. Windows 10 veya Windows 11 geçerseniz gene aktifleşir, problem olmaz. Retail lisans ise Microsoft hesabınızı bağlayın.
Lisansınız kaybolmaz. Yüksek ihtimal lisans zaten OEM'dir ve anakarta gömülüdür. Windows 10 veya Windows 11 geçerseniz gene aktifleşir, problem olmaz. Retail lisans ise Microsoft hesabınızı bağlayın.

Çözüm
Hocam eğer aldıysanız Windows'u geçer çünkü siz Windows 11 almıyorsunuz direkt Windows alıyorsunuz.
Tamamdır çok teşekkürler .

Tamamdır çok teşekkürlerrr

Yeni konular

Geri
Yukarı