Windows 11'den Windows 10'a geçilir mi?

Trefax

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, yeni Windows 11 işletim sistemli bilgisayar aldım ancak Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum pek güncel olmadığı için Windows 11'in. Daha doğrusu yani yeni çıktığı için güvenlik açıkları ve bazı hataların olduğunu düşünüyorum. Sizce Windows 10'a geçmeli miyim yoksa Windows 11'de kalmalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar, yeni Windows 11 işletim sistemli bilgisayar aldım ancak Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum pek güncel olmadığı için Windows 11'in. Daha doğrusu yani yeni çıktığı için güvenlik açıkları ve bazı hataların olduğunu düşünüyorum. Sizce Windows 10'a geçmeli miyim yoksa Windows 11'de kalınır mı?

Microsoft'un kendi sitesinde Windows 10 aracı indirip ISO'yu seçip indirin Rufus ile GPT yazdırın temiz kurulum ile Windows 10 geçersin yükseltme işlemi olmaz.

Merhaba arkadaşlar, yeni Windows 11 işletim sistemli bilgisayar aldım ancak Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum pek güncel olmadığı için Windows 11'in. Daha doğrusu yani yeni çıktığı için güvenlik açıkları ve bazı hataların olduğunu düşünüyorum. Sizce Windows 10'a geçmeli miyim yoksa Windows 11'de kalınır mı?

Sistemin yetiyorsa geri 10'a geçmene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı