Windows 11'den Windows 10'a geçilir mi?

Performans: Aynı
Görsellik: Windows 11
Stabilite: Windows 10

İhtiyacın görsellikse geçilmez.
İhtiyacın performanssa ne gerek var aynı zaten.
İhtiyacın stabilite ise geçilir.

performans: Aynı.
görsellik: Windows 11.
stabilite: Windows 10.

İhtiyacın görsellikse geçilmez.
İhtiyacın performanssa ne gerek var aynı zaten.
İhtiyacın stabilite ise geçilir.

Stabilite geldi artık Windows 11 ilk çıktığı zaman gibi değil. Ancak Windows 10'a artık büyük güncelleme gelmeyeceği ve performans, hata düzeltme güncellemesi geleceği için daha stabil olacaktır.

Stabilite geldi artık Windows 11 ilk çıktığı zaman gibi değil. Ancak Windows 10'a artık büyük güncelleme gelmeyeceği ve performans, hata düzeltme güncellemesi geleceği için daha stabil olacaktır.

Dostum bende Windows 11 kullanıyorum.
Henüz Windows 10'daki stabiliteye sahip değilim.
Varsa önerin dikkate alırım elbette.

Dostum bende Windows 11 kullanıyorum.
Henüz Windows 10'daki stabiliteye sahip değilim.
Varsa önerin dikkate alırım elbette.

Ben de Windows 10 kullanıyorum. 1 ay önce düşürdüm ama geri yükseltmeyi düşünüyorum. Bence sizin sisteminizle Windows 11 daha iyi çalışır. Windows 10 ile 11 arasında ciddi bir kernel farkı var. Genel olarak insanlar arayüz değişti sanıyor sadece ama RAM yönetimine kadar birçok şey değişti.

Ancak Defender üzerinden bellek bütünlüğü ayarını kapatmanız lazım çok ciddi performans düşürüyor.

Ben de Windows 10 kullanıyorum. 1 ay önce düşürdüm ama geri yükseltmeyi düşünüyorum. Bence sizin sisteminizle Windows 11 daha iyi çalışır. Windows 10 ile 11 arasında ciddi bir kernel farkı var. Genel olarak insanlar arayüz değişti sanıyor sadece ama RAM yönetimine kadar birçok şey değişti.

Ancak Defender üzerinden bellek bütünlüğü ayarını kapatmanız lazım çok ciddi performans düşürüyor.
Bellek bütünlüğünü kapatırsak sıkıntı olur mu? Kaspersky Plus yüklü.

Bellek bütünlüğü kapalı.
Hatta gerçek zamanlı koruma hariç her şey kapalı.
Stabiliteden kastım mesela benim masaüstüne geldiğimde bazen masaüstü seçmiyor Windows+D tuşuna basmam gerekiyor tekrar.
Yani anlık dizin hataları diyebilirim stabiliteden kastım.
Stabil performans konusunda Windows 10'un hâla önde olduğunu düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı