Windows 11'den Windows 10'a geçmek zorunda kalmak

• Konuyu başlatan 471153
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 848
@Kick Furkanowski ve @471153 hocalarım evet emek olmadan bir şey olmaz ama Windows 11 cidden çok hatalarla dolu bir işletim sistemiydi. yani ben kullanırken öyleydi. Belki hala öyle olduğu için smenkhare hocamız uğraşsa bile olmayacağını düşünmüştür ve uğraşmamıştır. Boş verin aranızda kırgınlık olmasın :)

@Kick Furkanowski ve @471153 hocalarım evet emek olmadan bir şey olmaz ama Windows 11 cidden çok hatalarla dolu bir işletim sistemiydi. yani ben kullanırken öyleydi. Belki hala öyle olduğu için smenkhare hocamız uğraşsa bile olmayacağını düşünmüştür ve uğraşmamıştır. Boş verin aranızda kırgınlık olmasın :)

Taskbar hatalarını düzeltmişler fakat flyoutlarda sorun var. Ve ekran ölçeğini %125'e alınca masaüstüne sağ tıklayınca aşağıya kaydırıyorum ve Explorer yeniden başlıyor.

Zaten İşletim sistemi daha yeni tabii ki hataları olacak hocam ben Windows 7 gibi demiyorum ki. Ama en azından az çabalasaydı dedim ve belki sizin dediğiniz gibi düşünmüş olabilir

Taskbar hatalarını düzeltmişler fakat flyoutlarda sorun var. Ve ekran ölçeğini %125'e alınca masaüstüne sağ tıklayınca aşağıya kaydırıyorum ve Explorer yeniden başlıyor.

Evet o sorunlar çok kötüydü. 3 kere mavi ekran yemiştim. Sinirim bozulup Windows 10'a dönmüştüm.
Zaten işletim sistemi daha yeni tabii ki hataları olacak hocam ben Windows 7 gibi demiyorum ki. Ama en azından az çabalasaydı dedim ve belki sizin dediğiniz gibi düşünmüş olabilir.

Anlıyorum. Her ikiniz de haklısınız :)

Zaten İşletim sistemi daha yeni tabii ki hataları olacak hocam ben Windows 7 gibi demiyorum ki. Ama en azından az çabalasaydı dedim ve belki sizin dediğiniz gibi düşünmüş olabilir
Ya kardeş boş yapmaya ne kadar devam edeceksin acaba? Beleşçi olduk, çaba göstermeyen olduk daha ne olacağız acaba? Sen ne olduğunun farkında mısın neyse ben söylemeyeyim :)

Windows 7'nin derinlerine indiğin zaman yine hata var hocam. Hiçbir şey kusursuz değildir. Hele Windows 11 hiç!

Ya kardeş boş yapmaya ne kadar devam edeceksin acaba? Beleşçi olduk, çaba göstermeyen olduk daha ne olacağız acaba? Sen ne olduğunun farkında mısın neyse ben söylemeyeyim :)

Ne haliniz varsa görün diyorum o zaman. Siz sorununuzu çözün şimdilik belki iş yerine girince hayatın zor olduğunu hiçbir şey çabalamadan olmadığını başarısız olsan bile o hatalarını düzelterek tekrardan çabalamayı öğrenmelisin. Ayıca ailen seni boş bırakmış demişsin onu yeni görüyorum. Ailem boş bıraktığı zaman daha olgun biri oluyorsam ki yaşın da ya 16 ya 17 ve ben 12 yaşındayım. Ailem bana daha fazla ilgi gösterdiği zamanki farkı sen düşün. Artık verdiğin mesajlara da bakmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı