Windows 11'den Windows 10'a geçtikten sonra ekran gelmiyor

lBaran0s44

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Aero Rtx 4060 ti, Ryzen 5600, 16 Gb ram, Gigabyte b450m k
RAM
16gb GSkill
SSD veya HDD modeli
Goodram
Ekran kartı
Gigabyte Aero 4060ti 8gb
Anakart
Gigabyte B450M K
İşlemci
Amd Ryzen 5600
Merhaba kıymetli hocalarım. Ben bilgisayarımı Windows 10'a geçiş yaparken elektrik gitti. Elektrik gelince Power tuşuna bastım fakat görüntü gelmedi. Birkaç kez bilgisayarı açıp kapattım fakat sonuç hala aynı ne yapmalıyım. Yanımda yedek laptop ve 32 GB'lık flashım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın kendi açılırken görüntü geliyor mu? Windows' u tekrar yüklemeniz gerekiyor.

Bilgisayarın kendi açılırken görüntü geliyor mu? Windows'u tekrar yüklemeniz gerekiyor.

Hocam monitörümde, görüntü yok yazıyor. Windows'u nasıl tekrar yükleyebilirim?

Hocam monitörümde, görüntü yok yazıyor. Windows'u nasıl tekrar yükleyebilirim?

Bir de arkadaşım bana "anakartın yanmış olabilir" dedi. Bunun ihtimali var mı?

O zaman çok üzgünüm ki donanımsal bir sorun vardır. Güvenilir bir bilgisayarcıya götürün.

Arkadaşın büyük ihtimal haklı.

Hocam ama kasanın ışıklarını ve sıvı soğutucununkileri kontrol edebiliyorum. Onların kablosu da anakarta bağlı.

Hocam format ya da Windows'u nasıl tekrar atabilirim/yükleyebilirim USB ve laptop var.

Hocam shiftdeletenet'in videosunu izleyerek yaptım, BIOS'a giriyor ama tekrar başlatınca Windows logosu gelmiyor.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çok mu?

Hocam ama kasanın ışıklarını ve sıvı soğutucununkileri kontrol edebiliyorum. Onların kablosu da anakarta bağlı.

Hocam format ya da Windows'u nasıl tekrar atabilirim/yükleyebilirim USB ve laptop var.

Hocam shiftdeletenet'in videosunu izleyerek yaptım, BIOS'a giriyor ama tekrar başlatınca Windows logosu gelmiyor.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok mutlu oldum. İyi günler!

Teşekkür ederim ama hala çalışmıyor. Babamın arkadaşı bir bilgisayarcı vardı ona götüreceğim.

Geri
Yukarı