Windows 11'den Windows 10'a geri dönülmüyor

lautrecsama

Hectopat
888.png

Windows 11'e geçtim 1-2 saat önce Windows ayarlarından geçtim fakat beklediğim gibi değildi ve .dll hataları veriyordu. Bende Windows 10'a geri dönmek istedim fakat kurtarma kısmında geri dönüş diye bir buton yoktu. Ne yapmam gerekiyor?

Selam, Windows 11 kullanıyorum oldukça memnunum. Temiz bir Windows 11 kurulumu ve dikkatli driver kurulumları ile hata alacağınızı sanmıyorum. Şahsen Windows 10 da aldığım hataları ve yaşadığım problemleri şuan W11 de yaşamıyorum.

Selam, Windows 11 kullanıyorum oldukça memnunum. Temiz bir Windows 11 kurulumu ve dikkatli driver kurulumları ile hata alacağınızı sanmıyorum. Şahsen Windows 10 da aldığım hataları ve yaşadığım problemleri şuan W11 de yaşamıyorum.
Hocam Windows 11 her pc'ye yaramıyor maalesef. Ben de geçmiştim hatalardan buglar dolayı en fazla 1 hafta dayanabildim. Şimdi Windows 7'deyim :D

O temiz kurulum olmaz. USB'den sistemi boot etmeniz gerekmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki işlemleri uygulasam geri dönebiliyor muyum bir bakabilir misiniz acaba.

Geri
Yukarı