Çözüldü Windows 11'den Windows 10'a geri dönünce lisans anahtarı gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burakcann

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar 1 ay önce Windows 10'dan Windows 11'e geçtim fakat geri Windows 10'a dönmek istiyorum. Windows 11'e geçerken lisans anahtarı satın almıştım. Windows 10'a geçince bu lisans anahtarı durur mu yoksa gider mi?

Çözüm
Windows 11'de nasıl bilmiyorum. Bu yüzden Windows 10'a göre anlatıyorum.
Ayarlardan güncelleştirmeler ve güvenlik kısmına girin. Etkinleştirmeye girin. Bilgisayarınız Microsoft hesabınıza tanımlanmış bir dijital lisans ile etkinleştirildi ibaresini görüyorsanız eşitlenmiş demektir.
Lisansınız Microsoft hesabınıza eşitlendiyse gideceğini düşünmüyorum.

Windows 11'de nasıl bilmiyorum. Bu yüzden Windows 10'a göre anlatıyorum.
Ayarlardan güncelleştirmeler ve güvenlik kısmına girin. Etkinleştirmeye girin. Bilgisayarınız Microsoft hesabınıza tanımlanmış bir dijital lisans ile etkinleştirildi ibaresini görüyorsanız eşitlenmiş demektir.

Çözüm
Teşekkür ederim yardımlarınız için :) 1 haftadır kafamda soruydu Windows10'da aldığım performans Windows 11'de alamıyordum çok çok teşekkür ederim :) iyi günler

Sorununu çözen mesajı çözüm olarak işaretleyerek daha sonra aynı sorun için gelen kişilerin de çözümü görmesini sağlayabilirsin.

Geri
Yukarı