Windows 11'den Windows 10'a geri nasıl döndürülür?

Normandy Boi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2-3 ay önce 2. kez bir hata yaparak bilgisayarıma W11 yükledim fakat şu an donmalardan ve kasmalardan dolayı aşırı pişmanım. Oyunlarımı ve dosyalarımı kaybetmek istemiyorum. Nasıl geri Windows 10'a dönebilirim?

En iyisi tertemiz kurulumla dönmek diye düşünüyorum. Bir harici harddiske verilerinin tümünü yedekleyip öyle dönebilirsin. Microsoft’un sitesinde Windows 10 yükleme oluşturucusu gibi bir yazılım var USB belleği boot aracı haline getirmeni sağlıyor. Google’a Windows 10 indir yazınca çıkar Microsoft’un kendi sitesinden.

En iyisi tertemiz kurulumla dönmek diye düşünüyorum. Bir harici hard diske verilerinin tümünü yedekleyip öyle dönebilirsin. Microsoft'un sitesinde Windows 10 yükleme oluşturucusu gibi bir yazılım var USB belleği boot aracı haline getirmeni sağlıyor. Google'a Windows 10 indir yazınca çıkar Microsoft'un kendi sitesinden.

Hocam 800 GB yedekleyemem maalesef ve oyunlardaki ilerlememi vs kaybetmek istemiyorum PC 2 yıllık 7 8 kere sıfırladım performans yerlerde geziyor doğal olarak yoksa bende istiyorum temiz kurulum.

Hocam 800 GB yedekleyemem maalesef ve oyunlardaki ilerlememi vs kaybetmek istemiyorum PC 2 yıllık 7 8 kere sıfırladım performans yerlerde geziyor doğal olarak yoksa bende istiyorum temiz kurulum.
Anladım. Ama bir şekilde çözümünü bulmak zorundasın. 800 GB kaybetmek istemediğin veriyi sadece bilgisayarda tutmak sence de riskli değil mi?

Anladım. Ama bir şekilde çözümünü bulmak zorundasın. 800 GB kaybetmek istemediğin veriyi sadece bilgisayarda tutmak sence de riskli değil mi?

Aslında bunun 780 gbı sadece oyun hocam. PC zaten oyun bilgisayarı. Ama dediğim gibi geri indirmesi çok zahmetli ve ilerlememi kaybetmek istemem. Gene de teşekkrür ederim yardım için.

Aslında bunun 780 gbı sadece oyun hocam. PC zaten oyun bilgisayarı. Ama dediğim gibi geri indirmesi çok zahmetli ve ilerlememi kaybetmek istemem. Gene de teşekkrür ederim yardım için.
Bir önceki işletim sistemi sürümüne geri dönmenin temiz kurulum dışında bir yolu olduğunu sanmıyorum açıkçası. Umarım vardır da bilen arkadaşlar yardımcı olurlar. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı