Windows 11'den Windows 10'a USB ile geçiş yapma

Dosya Ekleri

• IMG_20221130_194837.jpg
    IMG_20221130_194837.jpg
    300,1 KB · Görüntüleme: 14
Hocam ilk yeri sectigimde bildiğiniz Windows 10 kurulum yeri geldi Windows 11 gelmedi. İkincisini deneyeyim mi?
Şuan ki attığınız resim Windows 11 kurulum sihirbazına ait. Vaktiniz varsa ikincisini de deneyin, bir değişiklik olacak mı bakalım. Prime777 hocam daha net yanıt verebilir.

Şuan ki attığınız resim Windows 11 kurulum sihirbazına ait. Vaktiniz varsa ikincisini de deneyin, bir değişiklik olacak mı bakalım. Prime777 hocam daha net yanıt verebilir.
Ama ilk başta Windows 10 kurulum yeri geldi. Çok garip. Şimdi yeniden başlatıp bilgisayarı yine boot menüsüne girip ikinci yeri deneyeceğim, duzelir umarim.

Ama ilk başta Windows 10 kurulum yeri geldi. Çok garip. Şimdi yeniden başlatıp bilgisayarı yine boot menüsüne girip ikinci yeri deneyeceğim, duzelir umarim.

Eğer ilk baştaki mor kurulum yerini diyorsanız normal. Windows 11'de de, Windows 10'da da öyle ufak tefek değişikleri var sadece onun harici mor renkli kurulum ekranı. Önemli olan oobe ekranı. O da şu an Windows 11 oobe ekranı. Yani Windows 11 kurulumu.

Eğer ilk baştaki mor kurulum yerini diyorsanız normal. Windows 11'de de, Windows 10'da da öyle ufak tefek değişikleri var sadece onun harici mor renkli kurulum ekranı. Önemli olan oobe ekranı. O da Windows 11 oobe ekranı. Yani Windows 11 kurulumu.
Ne demek istediğinizi anlayamadım hocam. kasanın reset yerinden tekrar başlattım ve webcam hocama ( isminizi bilmiyorum 😄) siyah ekranda kaldı demiştim. Şuan yine oldu sanırım f8 bastım bayağı ama yanıt gelmedi.

@Webcam kullanan insan

Ne demek istediğinizi anlayamadım hocam. Kasanın reset yerinden tekrar başlattım ve webcam hocama ( isminizi bilmiyorum 😄) siyah ekran kaldı demiştim. Şu an yine oldu sanırım F8 bastım bayağı ama yanıt gelmedi.

Şu an kurulum ekranı Windows 11 ekranı demek istedim, Windows 11 kurulacak yani. Muhtemelen diğer seçenek Windows 10 ISO dosyası yazdırılmış olabilir. Bu arada 2 tane mi USB bellek kullanıyorsunuz onu anlamadım. Yoksa 1 USB bellek ama 2 taneye mi alan olarak bölünmüş? Eğer birden fazla ISO dosyasını koymak istiyorsanız Ventoy önerebilirim.

Ne demek istediğinizi anlayamadım hocam. kasanın reset yerinden tekrar başlattım ve webcam hocama ( isminizi bilmiyorum 😄) siyah ekranda kaldı demiştim. Şuan yine oldu sanırım f8 bastım bayağı ama yanıt gelmedi.

@Webcam kullanan insan
Demek istediği Windows 11 ile 10 kurulum ekranında pek bir değişiklik olmadığı. Size gelen ekranın Windows 11'e ait olduğu yani Windows 11 kurduğunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı