Windows 11'den Windows 8.1'e nasıl geçiş yapılır?

467597

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sistemim iyi olmadığı için ve oyunlarda daha iyi performans alabilmek için işletim sistemi düşürmeye karar verdim. Kötü yanı format atma ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum, ücretsiz bir şekilde Windows 8.1'e nasıl geçebilirim bilmiyorum. USB'ye sahibim fakat nasıl yapıldığını anlamadım, detaylı bir şey göremedim Windows 11'den Windows 8.1'e nasıl geçileceğiyle alakalı nasıl format atabilirim adım adım detaylı bir şekilde anlatabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.

İle Windows 8.1 ISO dosyasını USB kurunuz.
İşte bu işlemi nasıl yapacağımı bilmiyorum, USB olarak kurunuz cümlesini anlayamıyorum nasıl yapacağımı.

Gerekli yerlere tıklayarak ISO dosyasını indireceksiniz.
İndirdiğiniz Dosyayı USB'ye yazacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki işlemin aynısını yapacaksınız. Tek fark siz Windows 8 ISO dosyası indirip kuracaksınız.
Bunu yaptıktan sonra nasıl kuracağım peki? Flashı takıp bilgisayarı yeniden mi başlatacağım yoksa ekstra bir şey mi yapılıyor?

Siz, neden atığım videoları izlemiyorsunuz?
Attığın videoları izledim doğrulamak için tekrar soruyorum, tahammülün yoksa yardımcı olmaya çalışma kara cahil olduğum açıkça belli bu konuda, öğrenmeye çalışıyoruz.
Arkadaşlar benim için bu tarz konular çok ince konular, daha önce yapmadığım tecrübe sahibi olmadığım şeyler. Ufak tefek hatalardan bilgisayarı bozmaya gerek yok, aklımda soru işareti kalsın istemiyorum. En ufak şeye parlayan insanlar yorum yapmayabilir.

Geri
Yukarı