Windows 11'e 2024 yılında geçilir mi?

Ben bunu kabul etmiyorum çok yavaş ve bazen hatalı bilgiler veriyor.

Evet ben de aynı şekilde işlevli bulmuyorum şu an. Aşırı yavaş çalışıyor, bekleyene kadar Google da aratıp öğreniyorsun öğrenmek istediğin bilgiyi zaten. W11 onun dışında da ne bir eksisini ne bir artısını görmedim şimdiye kadar. Ha Defender daha iyidir. Zaten bilgisayarı temiz kullandığım için onun da çok cazibesi yok benim için.

Evet ben de aynı şekilde işlevli bulmuyorum şu an. Aşırı yavaş çalışıyor, bekleyene kadar Google da aratıp öğreniyorsun öğrenmek istediğin bilgiyi zaten. W11 onun dışında da ne bir eksisini ne bir artısını görmedim şimdiye kadar. Ha Defender daha iyidir. Zaten bilgisayarı temiz kullandığım için onun da çok cazibesi yok benim için.

Bana mı bir tek kullanışlı geliyor anlamadım?

Sistem özellikleri iyi olmayanların geçmesine pek gerek yok. Çünkü performanslı ve verimli kullanmak için düşük sistemlerde debloat şart. Yani Copilot gibi pek çok özellikten feragat etmelisiniz. Dünya kadar ayar çekip debloat yaptıktan sonra güncellemelerle illaki sorunlar yaşıyorsunuz. Düzgün çalışmayan bir şey oluyor ve bilgisayarın bütün dengesini bozuyor. Bunlar eski sistemlerimde yaşadığım tecrübeler. Debloat ve ince ayar sonrası Windows 10 ile isim dışında hiçbir farkı kalmıyor zaten.

Sistem iyiyse geçilmeli. Test videolarında görüldüğü üzere dosya aktarımı, render, oyun performansı vb. konularda Windows 11 artık önde. Ayrıca güncel Adobe yazılımları ve muadilleri Windows 11'e göre ayarlandığı için daha stabil çalışıyor.

Geri
Yukarı