Windows 11’e Android APK Nasıl Yüklenir?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Android-Uygulama-Yukleme-1.jpg

Windows 11’de Insider programına dahil olmadan Android APK’ları işletim sistemine yükleme yöntemine bakıyoruz. Windows 11 için Android Alt Sistemi (Android Subsystem for Windows 11), 5 Ekim’de gelmesi beklenen en büyük yeni özelliklerden biriydi. Microsoft’un bu özelliği test etmek için daha fazla zamana ihtiyacı var ve kısa süre önce Insider’lara sunulmaya başlamıştı. Ayrıca uygulamaları yükleme ve […]

Devamı: Windows 11’e Android APK Nasıl Yüklenir?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sanallastirma yapiyor galiba. Bence MEmu daha guzel, bu kadar zahmete girmeye degmez.

Ayrica bostayken (Android uygulama acikken degilken) bile bir suru kaynak kullanimi olabilecegini dusunuyorum.

MEmu'yu kapattiktan sonra; islem, hizmet veya uygulama acik gormedigim için kaynak kullanimlarim normaldir.

MEmu'nun surukle birak ozelligi, dosya konumlarinin aşırı belli olmasi(İndirilenler, Müzikler klosoru falan) cok harika.

Son düzenleme:
Sanallastirma yapiyor galiba. Bence MEmu daha guzel, bu kadar zahmete girmeye degmez.

Ayrica bostayken (Android uygulama acikken degilken) bile bir suru kaynak kullanimi olabilecegini dusunuyorum.

MEmu'yu kapattiktan sonra; islem, hizmet veya uygulama acik gormedigim için kaynak kullanimlarim normaldir.

MEmu'nun surukle birak ozelligi, dosya konumlarinin aşırı belli olmasi(indirilenler, müzikler klosoru falan) cok harika.

Memu ne oluyor?

PUBG Mobile emülatörsüz oynanacak mı?

Galiba şu an sadece Amerika'da kullanıma açık, beta kullanıcısı olmama rağmen Microsoft Store' da mobil uygulamalar görünmüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı