Windows 11'e APK yükleme özelliği geldi mi?

iOS92.6Beta

Hectopat
Selam,

Windows 11'e APK yükleme desteği var bildiğimiz üzere ama önce ABD'de test edilip sonra her yerde kullanılacak diye bir bilgiye ulaştım internette geçen seneye ait. Bu destek şu anda geldi mi? Biliyorum APK yüklemenin çeşitli yolları var ancak biraz uğraştırıcı ve ben resmi olarak özelliğin gelip gelmediğini soruyorum aslında. Eğer gelmediyse mecbur uğraşacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size yardımcı olabilir.
Evet bu videoyu görmüştüm ilk sırada bu çıkıyor zaten. Demek ki daha pratik bir yolu yok, buradaki adımlarla yükleyeceğiz. :) Teşekkür ederim.

En pratik yolu bu video. Kolay gelsin🙂
1674166820737.png

Bu uygulama cihazınızda çalışmaz diyor dostum. Neden diyor olabilir? Bilgin var mı?

Bende de uyumlu görünüyor ama yükle butonu çalışmıyor. Gri yani. :D
Sanırım bölgeyi ABD yapmak gerekiyormuş o zaman oluyormuş. Şu an çok yorgunum yarın deneyeceğim. :)

Sanırım bölgeyi ABD yapmak gerekiyormuş o zaman oluyormuş. Şu an çok yorgunum yarın deneyeceğim. :)
Bölgeyi Amerika olarak ayarlayınca yükleyebildim. Sorunsuz ve gayet güzel çalışıyor. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı