Windows 11'e bir şans daha vermeye değer mi?

Technopat'tan herkese merhaba, ben emo, bugün ki konum Windows 11'e bir kez daha şans verip yükseltmeye değer mi?
Konuma gelenler neler yaşadığımı bilir ama ben yine kısa özet geçeyim;
Bu sene Mart'ın ortası falan olması lazım bilgisayarımı 4 GB RAM'dan 8 GB RAM'e yükseltmek için ilçemizde bilgisayardan anlayan internet kafe yöneten vermiştik.
Bilgisayarım 8 GB RAM olmuştu ve içinde Windows 11 vardı ama RAM yükseltmeden sonra mı esnasında mı ne sistem donmuş ve açılamamış ve sonra bilgisayarım Windows 7 formatı yiyerek kendine gelmiş :( bugüne kadar Windows 11'e 2 kere şans verdim 3.kez bir şans versem mi diye size sorayım dedim.
Yani Windows 11 oturmuş halde mi, normal halde mi kısacası öyleyse bir kez daha şans verilir değil mi ama kötüyse siz fikrinizi belirtirsiniz zaten.
Neyse yeni konularda görüşmek üzere hoşça kalın.

Hocam seni bilmemde bence Windows 11 o sisteme kesin 1 şans daha vermez.
Şeyi düşün çok güzel bir manitan varmışta istememişsin şimdi acaba olur muydu diye falan soruyon, o kızın yanına bir gitsen zaten seni tanımazlıktan gelecek. Windows 11 ile o sistem arasında öyle bir ilişki olur öyle diyeyim.

O donanima W11 onermem ben. W10 ve 11 yeni donanimlar icin performans sorunu yasatmasa da eski donanimlarda pek de iyi calismiyor.
Windows 10 sıkıntısız akıyor da bir bu sistemle 4 GB RAM ile 1.5 seneye yakın tecrübem var şimdi RAM'imde yüksek yani 4'e göre :D bir şans versem mi diye düşündüm de.

Hocam seni bilmemde bence Windows 11 o sisteme kesin 1 şans daha vermez.
Şeyi düşün çok güzel bir manitan varmışta istememişsin şimdi acaba olur muydu diye falan soruyon, o kızın yanına bir gitsen zaten seni tanımazlıktan gelecek. Windows 11 ile o sistem arasında öyle bir ilişki olur öyle diyeyim.
Zaten bende yeniden yükseltmeye değer mi diye sordum tecrübem var az da olsa bu genç işletim sistemiyle. Eğer yükseltirsem normal İSO ile mi yükselteyim yoksa Ön izleme kanalı İSO'suyla mı geçeyim?

Sisteminiz yüzünden kasma yaşıyorsunuz.
Windows 10'da kasma yaşamıyorum şu anlık.

Son düzenleme:
Windows 10 sıkıntısız akıyor da bir bu sistemle 4 GB RAM ile 1.5 seneye yakın tecrübem var şimdi RAM'imde yüksek yani 4'e göre :D bir şans versem mi diye düşündüm de.

Zaten bende yeniden yükseltmeye değer mi diye sordum tecrübem var az da olsa bu genç işletim sistemiyle. Eğer yükseltirsem normal ISO ile mi yükselteyim yoksa ön izleme kanalı ISO'suyla mı geçeyim?

Windows 10'da kasma yaşamıyorum şu anlık.

Hocam siz osistemle Windows 8.1'e dönün sonra her akşam bana dua edin. O performansı keyfi Windows 12 bile veremez size o kadar diyeyim.

Hocam siz osistemle Windows 8.1'e dönün sonra her akşam bana dua edin. O performansı keyfi Windows 12 bile veremez size o kadar diyeyim.
Valla Win 10 ile dayanıyorum be :D 8.1 cidden hız olarak Windowsların en iyilerin dende bir deneyim mi diye düşünmüştüm Win 12 bir daha ki sene piyasaya çıkacak daha ortalıkta öyle ahım vahım şekilde yok. Hem olursa inşallah sistemi yenilemek istiyorum.

Bide bir kod vardı 10 günlük geri dönmeyi 60 gün mü yapıyordu ne o hala aktif mi?
Ha bide 1 hafta önce falan olmalı yükseltmeyi denemiştim lakin aşırı yavaş yükleniyordu beklesem olurdu ama benimde kafam atmıştı ve iptal ettim XD

Son düzenleme:
Vallahi Windows 10 ile dayanıyorum be :D 8.1 cidden hız olarak Windows'ların en iyilerin dende bir deneyim mi diye düşünmüştüm Win 12 bir daha ki sene piyasaya çıkacak daha ortalıkta öyle ahım vahım şekilde yok. Hem olursa inşallah sistemi yenilemek istiyorum.

Bir de bir kod vardı 10 günlük geri dönmeyi 60 gün mü yapıyordu ne o hala aktif mi?

Kardeşim maalesef, çok istersen KMS kullanabilirsin aynı hesaba gelir. Onu da indirmeden CMD ile yaparsın. Ama aynı yere çıkan şeyler. Tavsiyem 8.1 kurun etkinleştir yazısını silin devam edin. Huzur bulacaksınız.

Kardeşim maalesef, çok istersen KMS kullanabilirsin aynı hesaba gelir. Onu da indirmeden CMD ile yaparsın. Ama aynı yere çıkan şeyler. Tavsiyem 8.1 kurun etkinleştir yazısını silin devam edin. Huzur bulacaksınız.
Hocam en sevdiğiniz Windows Windows 8.1 mi yoksa benim sistemim için mi uygun buluyorsunuz?

XP bile kullandım, aralarında da en çok XP severim zaten. 8.1 o sistem için biçilmiş kaftan. Hakikaten gerçekten çok fark edecek.
Hocam göreceği mi gördünüz bilmiyorum ama Windows 10 sisteme sorun çıkardı ve şuan Win 10 2016 LTSB sürümüne format ile geçtim.

Technopat'tan herkese merhaba, ben emo, bugün ki konum Windows 11'e bir kez daha şans verip yükseltmeye değer mi?
Konuma gelenler neler yaşadığımı bilir ama ben yine kısa özet geçeyim;
Bu sene Mart'ın ortası falan olması lazım bilgisayarımı 4 GB RAM'dan 8 GB RAM'e yükseltmek için ilçemizde bilgisayardan anlayan internet kafe yöneten vermiştik.
Bilgisayarım 8 GB RAM olmuştu ve içinde Windows 11 vardı ama RAM yükseltmeden sonra mı esnasında mı ne sistem donmuş ve açılamamış ve sonra bilgisayarım Windows 7 formatı yiyerek kendine gelmiş :( bugüne kadar Windows 11'e 2 kere şans verdim 3.kez bir şans versem mi diye size sorayım dedim.
Yani Windows 11 oturmuş halde mi, normal halde mi kısacası öyleyse bir kez daha şans verilir değil mi ama kötüyse siz fikrinizi belirtirsiniz zaten.
Neyse yeni konularda görüşmek üzere hoşça kalın.

SSD varsa geçilir. HDD varsa kesinlikle geçilmez.

Geri
Yukarı