Windows 11'e Explorer yüklenebilir mi?

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Windows 11 işletim sistemin de Internet Explorer yok biliyorum ama bir şekilde bunu yükleyebilir miyim? Bazı NVR cihazlarının arayüzleri hala Chrome, Edge gibi tarayıcılarda sorun yapıyor. En iyi Explorer'da çalışıyorlar. Bir şekilde yükleme şansım var mıdır acaba? Şuan iş yerinde bir bilgisayarda denemek için Windows 11 yükledim. NVR cihazlarının arayüzüne bağlandığımda (Chrome,Edge üzerinden) görüntülerde ya kayma oluyor yada sürekli kopmalar, görüntü gelmemesi vs. oluyor. Windows 10 bir bilgisayarda Explorer üzerinde herhangi bir sorun yok. İleride Windows 11 tam sürüme geçtiğinde Explorer kullanamazsam ve bu cihazlar Chrome,Edge üzerinde böyle çalışırsa büyük sıkıntı yaşarız.

Windows 11 işletim sistemin de Internet Explorer yok biliyorum ama bir şekilde bunu yükleyebilir miyim? Bazı NVR cihazlarının arayüzleri hala Chrome, Edge gibi tarayıcılarda sorun yapıyor. En iyi Explorer'da çalışıyorlar. Bir şekilde yükleme şansım var mıdır acaba? Şu an iş yerinde bir bilgisayarda denemek için Windows 11 yükledim NVR cihazlarının arayüzüne bağlandığımda (Chrome, Edge üzerinden) Görüntülerde ya kayma oluyor ya da sürekli kopmalar görüntü gelmemesi vs. oluyor. Windows 10 bir bilgisayarda Explorer üzerinde herhangi bir sorun yok. İleride Windows 11 tam sürüme geçtiğinde Explorer kullanamazsam ve bu cihazlar Chrome, Edge üzerinde böyle çalışırsa büyük sıkıntı yaşarız.

Chrome'a IETab eklentisini kurarsan Chrome üzerinden erişebilirsin.

Windows 11 işletim sistemin de Internet Explorer yok biliyorum ama bir şekilde bunu yükleyebilir miyim? Bazı NVR cihazlarının arayüzleri hala Chrome, Edge gibi tarayıcılarda sorun yapıyor. En iyi Explorer'da çalışıyorlar. Bir şekilde yükleme şansım var mıdır acaba? Şuan iş yerinde bir bilgisayarda denemek için Windows 11 yükledim NVR cihazlarının arayüzüne bağlandığımda (Chrome,Edge üzerinden) Görüntülerde ya kayma oluyor yada sürekli kopmalar görüntü gelmemesi vs. oluyor. Windows 10 bir bilgisayarda explorer üzerinde herhangi bir sorun yok. İleride Windows 11 tam sürüme geçtiğinde Explorer kullanamazsam ve bu cihazlar Chrome,Edge üzerinde böyle çalışırsa büyük sıkıntı yaşarız.
Ayarlar'da isteğe bağlı özellikler bölümünde belki bulabilirsiniz. Bir bakın ama büyük ihtimalle yoktur.

Chrome'a IETab eklentisini kurarsan Chrome üzerinden erişebilirsin.
Uzantıyı kurdum normalde görüntü alamadığım kameradan görüntü aldım. Uzun süre kullanımda bazı görüntüler kayboluyodu onlarıda bir test edicem. Teşekkür ederim. :)

1625128773806.png

Microsoft Edge üzerinde Explorer uyumluluk modu mevcut zaten. Acaba o seçenekle de denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı