Windows 11'e geçilir mi?

Kurdum, 2 gün geçti bir güncelleme yaptı, yazıcı driver'ı silindi, onu yeniden kurdum, onun dışında hiç problem yaşamadım, gayet yeterli performansı var ve günlük kullanımda hiç sıkıntı yaşamadım, harika tasarımından dolayı daha Windows 10'a dönmem

Şu anlık geçmek mantıklı değil. Ama ben şu an Windows 11'in en son sürümünü kullanıyorum çoğu hata düzeltildi ama ileride ne çıkacağı belli olmaz.

Yav kardeş AMD A9 9420 işlemciye sahip bir laptop kullanıcısıyım bende de sorun çıkarmadıysa birçok kişide çıkırmaz.
Bunun işlemciyle alakası yok. Hiç beklemediğiniz anda durduk yere yeşil veya mavi ekran alabilirsiniz. Aynı zamanda işlemciniz Windows 11 desteklemiyor. Büyük ihtimalle nihai sürümü kuramayacaksınız.

Bunun işlemciyle alakası yok. Hiç beklemediğiniz anda durduk yere yeşil veya mavi ekran alabilirsiniz. Aynı zamanda işlemciniz Windows 11 desteklemiyor. Büyük ihtimalle nihai sürümü kuramayacaksınız.

Demek istediğim biraz eski bir laptop o yüzden, ayrıca sistem gereksinim olayı düzelecektir nihai sürümde de bir sorun yaşamayacağım rahat rahat kullanacağım. Zaten bu sürümden önceki hiçbir sürümü beğenmedim sorunluydular.

Yeni konular

Geri
Yukarı