Windows 11'e geçilir mi?

Günlük kullanım haricinde pek işim yok diyorsanız geçebilirsiniz ama Windows 10 da kalmak şimdilik daha iyi bir seçenek gibi görünüyor, bir sonraki büyük güncelleştirmeden sonra stabil olursa o zaman düşünülebilir.

11'e geçmeyi düşünüyorum 10'dan ne farkı var, stabil durumda mi?

Çok ciddi bir farkı yok. Windows 10 daha stabil. Windows 11'in zaman zaman güncelleme geldikçe hataları çoğalabiliyor ya da azalabiliyor. Yani Windows 11 kullanırken küçük bir hatayla karşılaşmanız normal olabilir duruma göre.

@AJFA hocam Bad Company açamıyorum, Photoshop CS4 açamıyorum, VirtualBox bile yakın zamana kadar düzgün çalışmıyordu, bir de siz söyleyin neden beğenmediğinizi.
"Uyumsuzluk sorunu bol" gibi genel bir cümle yerine deneyimlerinizi isim vererek yapmanız daha doğru olur.

Windows 11 genel anlamda sürücülerle, yazılımlarla ve oyunlarla uyumlu çünkü. Zamanında aynı şeyi Windows 8 için de diyorlardı, o zaman da tepki gösteriyordum.

Bad Company 2 bende açılıyor, VirtualBox'ı denemiştim, çalışmıştı. Photoshop CS4'ü çalıştıramadım bir tek.

"Uyumsuzluk sorunu bol" gibi genel bir cümle yerine deneyimlerinizi isim vererek yapmanız daha doğru olur.

Windows 11 genel anlamda sürücülerle, yazılımlarla ve oyunlarla uyumlu çünkü. Zamanında aynı şeyi Windows 8 için de diyorlardı, o zaman da tepki gösteriyordum.

Bad Company 2 bende açılıyor, VirtualBox'ı denemiştim, çalışmıştı. Photoshop CS4'ü çalıştıramadım bir tek.
VBox sonradan fixlendi, CS4 çalışmıyor bunun yanında NFS MW 2005 için de sorunlar yaşadım.
Genel bir cümle kurmamın sebebi eski programların yarısının hatalı çalıştırması, eski Format Factory sürümlerinde bile hata alıyorum.

Son sürüm Format Factory çalışıyor. Ayrıca Need For Speed Most Wanted 2005'i deneyip bu mesajıma ekleme yapacağım.
Eski sürümleri çalışmıyor format factorynin yenilerinde sorun yok, NFS MW 2005 ise uyumluluk moduyla biraz uğraşılırsa çalışıyor.

Geri
Yukarı