Windows 11'e geçilir mi?

Ben uzun zamandır win 11 kullanıyorum. 2 farklı sistemle kullandım. Fazla sorun yaşamadım. Sadece yanlışlıkla onedrive aktif hale getirince ortalık karıştı. Bütün dosyaları, düzenim karman çorman oldu. Bir kaç saat onu kapatıp düzeltmekle uğraştım. Şu an sorunsuz kullanıyorum.
Fakat geçmeni önermiyorum. Riskleri var. Bir arkadaşımın güncellemede sistemi çökmüştü. Format atmak zorunda kalmıştı. Başka bir arkadaşım 5900x işlemci kullanıyor ve cpu peak hatası alıyor. Sistem resetliyor kendini. Düzeltemedi. Formatladı tekrar.

Ben olsam yine win 11 kurardım ama bu başkasına tavsiye verilebilmesi mümkün olan bir şey değil.

Yakın zamanda bilgisayara format atacağım yeni şeyler denemek istiyorum tasarımı vesaire çok hoşuma gitti Windows 11 geçsem performans sıkıntısı donma kasma gibi benzeri sorunlar yaşar mıyım merak ediyorum.

Bir şey olmaz bu sistemle artık işletim sistemi oturdu.

Ben uzun zamandır Windows 11 kullanıyorum. 2 farklı sistemle kullandım. Fazla sorun yaşamadım. Sadece yanlışlıkla OneDrive aktif hale getirince ortalık karıştı. Bütün dosyaları, düzenim karman çorman oldu. Birkaç saat onu kapatıp düzeltmekle uğraştım. Şu an sorunsuz kullanıyorum.
Fakat geçmeni önermiyorum. Riskleri var. Bir arkadaşımın güncellemede sistemi çökmüştü. Format atmak zorunda kalmıştı. Başka bir arkadaşım 5900X işlemci kullanıyor ve CPU peak hatası alıyor. Sistem resetliyor kendini. Düzeltemedi. Formatladı tekrar.

Ben olsam yine Windows 11 kurardım ama bu başkasına tavsiye verilebilmesi mümkün olan bir şey değil.

Ben en iyisi şu anki bilgisayarımda ki önemli dosyaları alıp PC'yi format atıp öyle geçeyim Windows 11'e en rahatı öyle olacak.

Yakın zamanda bilgisayara format atacağım yeni şeyler denemek istiyorum tasarımı vesaire çok hoşuma gitti Windows 11 geçsem performans sıkıntısı donma kasma gibi benzeri sorunlar yaşar mıyım merak ediyorum.

Sisteminiz Windows 11 için uygun, geçip test edebilirsiniz zaten bu size büyük bir vakit kaybı sağlamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı