Windows 11'e geçilir mi?

Geçmeyi düşünmedim değil ama her seferinde vazgeçtim oyunlar hakkında ki performansı Windows 10'dan daha düşük diyenler falan var onlar biraz kafamı kurcalıyor.
9 aydır kullanıyorum. Bende FPS değerleri aynı. Bazı oyunlarda daha bile iyi. Herkes konuşuyor hocam boşverin. Yükleyip deneyimlemenizi öneririm, memnun kalmazsanız Windows 10'a dönersiniz. Kaynak tüketimi Windows 10'a göre biraz daha fazla, bunun da sebebi geçişler tasarım gibi şeyler zaten dolayısıyla normal oluyor.

Geçmeyi düşünmedim değil ama her seferinde vazgeçtim oyunlar hakkında ki performansı Windows 10'dan daha düşük diyenler falan var onlar biraz kafamı kurcalıyor.

Windows 10'da ve Windows 11'de aynı FPS değerlerini alıyorum.

O halde PC'min bozulup garantiye yolladığım SSD'si elime ulaşınca bir göz atarım Windows 11'e geçmek epeydir aklımdaydı deneyimleyelim bakalım nasıl bir tat bırakacak PC'de.

Hocam sisteminizi yazın isterseniz belki aynı sistemde kullanan vardır sorun yaşayıp yaşamadığını yazar.
Ekran kartı: Gtx 1660 super
İşlemci: i3 12100f
Ana kart: H610M R D4
Ram: 16gb

O halde PC'min bozulup garantiye yolladığım SSD'si elime ulaşınca bir göz atarım Windows 11'e geçmek epeydir aklımdaydı deneyimleyelim bakalım nasıl bir tat bırakacak PC'de.

Ekran kartı: Gtx 1660 super
İşlemci: i3 12100f
Ana kart: H610M R D4
Ram: 16gb
Problem olacağını düşünmüyorum, rahatlıkla kullanırsınız.

Ekran kartı: GTX 1660 Super.
İşlemci: i3 12100F.
Anakart: H610M r D4.
RAM: 16 GB.

Yeni laptop almadan önce 15 yıllık kasamda kullandım üstelik ilk çıktığı zamanlardı çatır çatır kullandım :D 15 yıllık kasa sorun çıkarmadı sizde de çıkarmayacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı