Windows 11'e geçilir mi?

Bence geçilir,

Neden,

Bende 10'a göre çok daha hızlı çalışıyor gerçekten sistem çok daha hızlı,

Hızlı açılıyor, menüler hızlı tepki veriyor, programlar daha hızlı tepki verip daha hızlı açılıyor, PC daha hızlı açılıyor daha hızlı kapanıyor, özellikle Microsoft Edge kullanıyorsan çok çok daha hızlı çalışıyor. Bir dönem bütün bunlar kötüydü hatta konu bile açmıştım ama şimdi yani son 5-6 aydır mükemmel diyebiliyorum
Oyunlarda hiçbir fark yok ne + - hiç fark yok o nedenle çok memnunum.

Arkadaşlar öncelikle Windows 11'e geçilir mi? Bende şu an Windows 10 Pro var. Keyi internette aldim 79 TL'ye. Bir yerde okudum Windows 10 keyi Windows 11 oluyormuş. Peki sizce değer mi? Bir de bende Windows 10 Pro var. Keyin olması için Windows 11 Pro mu yüklemem gerek?
Bence geçme. Windows 12 nin çıkmasına az kaldı. Olmadı 13 e geçersin. Nasıl olsa her versiyonda bu soru bitmeyecek 😀

Windows11 kadar uğraştırıcı sistem yok her guncellemede yeni bir özellik getiriyorlar ardından ya driver yada başka sorunlar çıkıyor. Windows 11 arayuzunu sevmesem direkt 10a gecerdim

Ben Windows 11'den geri döndüm. Bana Windows 10 daha hızlı geliyor. Ve Windows 11'in masaüstü sağ tık bölümü iğrenç. Geri kalanı güzel ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı