Windows 11'e geçilir mi?

waltmeisterrr

Kilopat
Selam arkadaşlar, Windows 11 22H2 güncellemesiyle beraber kullanmaya değer mi? Zamanında güncellemiştim ancak oyunlarda kötü sonuçlara sebep oluyordu sonuçta laptop olsa da arada seyahat ederken oynadığım oyunları oynayamadığım için geri çevirmiştim. Şu an kullananlar bizzat deneyimlerini yazabilir mi?

Özellikler: i5-11400F-16 GB DDR4-RTX 3050.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Windows 11 22H2 güncellemesiyle beraber kullanmaya değer mi? Zamanında güncellemiştim ancak oyunlarda kötü sonuçlara sebep oluyordu sonuçta laptop olsa da arada seyahat ederken oynadığım oyunları oynayamadığım için geri çevirmiştim. Şu an kullananlar bizzat deneyimlerini yazabilir mi?

Keyfi bir seçim bu, kimisinde bag oluyor kimisinde olmuyor. Ama animasyonlara ağrılık verdiği için masasüstü ortamı biraz hantal hissettiriyor sadece.

Bir kullanıcı yorumu değil ama öneridir. Geçmen için seni teşvik edici hiçbir şey olmadığını düşünüyorum ve bence tam oturunca geç acelesi yok. Mis gibi 10 kullan sıkıntısız oyunlarını oyna vs. Bende sırf bu yüzden geçmiyorum. Arkadaşım 11 kullanıyor inan hala problem yaşadığı anlar oluyor DC'de onu dinleyip sinsi sinsi gülümsüyorum :)

Win 11şuan hiç stabil değil, oyunlar olsun arayüzü olsun aşırı hantal ve buglarla dolu ayrıca ram kullanımı da yüksek. win 10 da kalmak senin için iyi olacaktır, ama win 10 22h2 gibi son sürümleri de önermiyorum.

Sadece arayüzü için geçtim, bilgisayarının donanımları iyiyse geçebilirsin.

Ben geçtim bir sıkıntı görmedim sadece ISO dosyasını açarken biraz uzun sürüyor.

Geri
Yukarı