Windows 11'e geçilir mi?

4 GB RAM için önerim W10'dur. W11 görünüm açısından biraz daha detaylı olduğundan 4 GB RAM ile işkence gibi gelebilir. Benim fikrimi soracak olursanız bence de hala W11 için erken sayılabilir.

Hiçbir bilgisayarda Windows 11 önermiyorum. Stabilizasyon, uyumluluk, optimizasyon açısından her türlü Windows 10 daha iyi. CBC ve OGT değerlerine baktığımızda da Windows 10 daha az yer kaplıyor.

@furkanddemir neden dis attığını söylersen insanlar anlar

@furkanddemir neden dis attığını söylersen insanlar anlar.

Windows 11 kullanıyorum ve gayet memnunum. Sisteminiz iyise bence kullanılır. Hiçbir bilgisayara Windows 11 önermiyorum diye bir şey olamaz. Windows 11 kullanan ve memnun olan arkadaşlarımda var. Gayet hızlı, stabil, animasyonlar vs çok iyi. Sizin sisteminizde kötü çalıştıysa herkeste de öyle olacak diye bir şey yok.

Windows 11 kullanıyorum ve gayet memnunum. Sisteminiz iyise bence kullanılır. Hiçbir bilgisayara Windows 11 önermiyorum diye bir şey olamaz. Windows 11 kullanan ve memnun olan arkadaşlarımda var. Gayet hızlı, stabil, animasyonlar vs çok iyi. Sizin sisteminizde kötü çalıştıysa herkeste de öyle olacak diye bir şey yok.

Uzun vadeden bahsediyorum hocam zaten ikinci cihazımda 11 var. Zamanında Insider ile indirmiştim. Geliştirici olarak. Hala buglar ve Regedit'te sorunları var. İşim gereği bunları yakından takip ediyorum. sizin şimdi memnun olmanız 2 gün sonrada memnun olacağınız anlamına gelmiyor

Dosya Ekleri

• win.png
    win.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 19
Win11 ile hala sorun yaşayan var mı? Var. Herkes stabil dediği, şikayet konuları açılmadığı zaman geçilir.

Şuan için lüzum yok Windows 10 gayet iyidir.

İyi günler. Umarım iyisinizdir. Windows 11'in tam yeni çıktığı zaman yüklemiştim hemen fakat sık sık mavi ekran hatası almaya başlayınca geri Windows 10'a döndüm. Şu an tekrar Windows 11'i yüklemeyi düşünüyorum o zaman belki yeni çıktığı için mavi ekran alıyordum. Sizce Windows 11'i yüklesem mi?

Sistemim:

Bu bilgisayara Windows 11 kurmanızı önermem RAM yetersiz sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni nesil PC'lerde ve orta seviye bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı