Windows 11'e geçilir mi?

KenanBulutE

Hectopat
RAM
16Gb DDR4
SSD veya HDD modeli
512Gb M2 - 1TB HDD
Ekran kartı
RX 580 8GB
Anakart
B450M K
İşlemci
Ryzen 5 5500
Sistem yukarıda. Windows 11'i merak ediyorum sizce geçmeli miyim? Daha çok arayüzü hoşuma gidiyor. Performans olarak Windows 10'dan bir farkı olur mu?

merhaba,
yani bu sistem ile windows11 rahat bir şekilde kullanabilirsin. daha çok yükledikten sonra yapmak istediğin işlemler burada öne çıkan konu.

Kimi kullanıcı 10'dan hala memnun kimisi ise 11'den ve performans açısından şu an için ahım şahım bir fark bulunmuyor. Fakat şunu belirtmekte fayda var. Windows 10'un desteği 14 Ekim 2025 tarihinde bitecek ve 11'in güncel olduğunu varsaydığımızda önünde kısa olmayan uzun bir yolu bulunuyor. (Tarih konusunda yanlışım varsa lütfen düzeltin)

Sistem yukarıda. Windows 11'i merak ediyorum sizce geçmeli miyim? Daha çok arayüzü hoşuma gidiyor. Performans olarak Windows 10'dan bir farkı olur mu?
Bence şimdilik geçmeyin.
Başlat tuşuna basıyorum logodaki animasyon oluyor ama gelmiyor 10'a döndüm ve sorun çözüldü.
(cihazım destekliyor)

Geçebilirsiniz sisteminiz gayet yeterli.

Bende uzun süredir Windows 11 kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Bence şimdilik geçmeyin.
Başlat tuşuna basıyorum logodaki animasyon oluyor ama gelmiyor 10'a döndüm ve sorun çözüldü.
(Cihazım destekliyor)

O sorun çözülebilirdi.

Windows 11 kullanıyorum herhangi bir performans sıkıntısı yaşamadım. Sisteminiz de Windows 11 için yeterli ama Windows 10 hala güncelleme alıyorken ve desteği 2025'e kadar devam ediyorken Windows 11'e geçmeye gerek yok diye düşünüyorum. Arada ahım şahım bir fark yok.

Geç hocam geç. Dene gör kullan beğenmez isen zaten senin elinde geri Windows 10'a dönersin bir şans ver Windows 11'e cidden güzel bazıları beğenmiyor tabii ki zevk meselesi ben ilk çıktığı günden bu zamana kullanıyorum bir sıkıntı görmedim bazı sorunlarla karşılaşanlar olmuş bazıları da hiç karşılaşmamış sende bir dene kullan 1 hafta eğer sıkıntı görmezsen kullanmaya devam edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı