Windows 11'e geçilir mi?

Bence henüz geçmek mantıklı değil birçok hata var mesela Chrome kurunca Chrome'in kilitlenmesi gibi vb geliştiriciler bunları düzeltene kadar Windows 10 da kalmak mantıklı bir tercih olur.

Chrome'un hem betasını hem stabil sürümünü kullandım son 7 8 ayda ve bir problem olmadı. Temiz kurulum yapmayı denediniz mi?

Windows 11 daha fazla ram kullanır biraz daha az fps alırsın en iyisi windows 10 zaten seneye desteği bitiyor o zaman geçmek daha mantıklı

Windows 10 altyapısına sahip yeni sürüm kullanmak yerine hala Windows 10 da kalınmasını tavsiye eden kişileri anlamıyorum. İlk çıktığı zamanlar buglar olması gayet normaldi. Her sistem kusursuz çıkmıyor. Ben şuan hala Windows 11'den şikayet eden kişilerin çoğunluğunu işlemcisi desteklemeyen, eski donanım cihazlara sahip kişilerden oluştuğunu düşünüyorum. Şuan standart bir kullanıcı olarak gayet memnunum. Yaptığım işlere engel olacak bir durum ile karşılaşmadım. Ne kasma nede donma, hiçbir sorun yaşamadım.

Windows 10 altyapısına sahip yeni sürüm kullanmak yerine hala Windows 10 da kalınmasını tavsiye eden kişileri anlamıyorum. İlk çıktığı zamanlar buglar olması gayet normaldi. Her sistem kusursuz çıkmıyor. Ben şuan hala Windows 11'den şikayet eden kişilerin çoğunluğunu işlemcisi desteklemeyen, eski donanım cihazlara sahip kişilerden oluştuğunu düşünüyorum. Şuan standart bir kullanıcı olarak gayet memnunum. Yaptığım işlere engel olacak bir durum ile karşılaşmadım. Ne kasma nede donma, hiçbir sorun yaşamadım.
Bende geçmemek için bir neden göremiyorum(sistemi destekleyenler için).

Yeni konular

Geri
Yukarı