Windows 11'e geçilir mi?

Aman hocam etme. Bizim arkadaş kullanıyor daha memnun değil. Ben 10 kullanıyorum, destek tamamen kesilinceye kadar da kullanırım. O gün gelince de Linux geçerim. Sırf bunun için öğrenmeye başladım Linux'u.

Hem 11'de işe yarayan yeni ne var ki geçesiniz? İs size sahip olmamalı, siz ıs'ye sahip olmalısınız.

Windows 12 tek umudumuz hocam, oda tırt çıkarsa mecburen kadim dostum Windows'a veda etmek zorunda kalacağım.

Windows 12 tek umudumuz hocam, oda tırt çıkarsa mecburen kadim dostum Windows'a veda etmek zorunda kalacağım.
Şirketin görüşü korkutuyor adamı be hocam. Ürün artık İS değil, ürün artık biziz. Bizim değerimiz raflardaki süt kadar artık. Bunu düşününce Linux'u tehdit olarak kullanmaya karar verdim.

Kalıcı geçişi bilmiyorum ama Microsoft'a bizim bilgisayardan anlamayan, kullanabileceğimiz tek sistem onlar ne sunarsa o olan basit kişiler olmadığımızı kanıtlayıp onları rayına sokmak için geçiş şart.

Aman hocam etme. Bizim arkadaş kullanıyor daha memnun değil. Ben 10 kullanıyorum, destek tamamen kesilinceye kadar da kullanırım. O gün gelince de Linux geçerim. Sırf bunun için öğrenmeye başladım Linux'u.

Hem 11'de işe yarayan yeni ne var ki geçesiniz? İS size sahip olmamalı, siz IS'ye sahip olmalısınız.
Yani win 10 da kalayımı

10 11 arasında ne var ki

Yapay zeka farkı var, arayüzü daha güzel. Ben kullandığım zaman Windows 11 bir sürü hatayla doluydu, mesela bir dosyayı seçip bir yerden başka bir yere taşıyorsunuz, alakasız şekilde masaüstünde ne varsa seçebiliyor. Başlat menüsü, monitörü 144Hz kullandığın zaman 15 FPS'miş gibi hareket ediyor.

Yapay zeka farkı var, arayüzü daha güzel. Ben kullandığım zaman Windows 11 bir sürü hatayla doluydu, mesela bir dosyayı seçip bir yerden başka bir yere taşıyorsunuz, alakasız şekilde masaüstünde ne varsa seçebiliyor. Başlat menüsü, monitörü 144Hz kullandığın zaman 15 FPS'miş gibi hareket ediyor.

Yok ondan değil benim için sorun yok. Windows 11'e 4, 5 ay sonra geçerim belki.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı