Windows 11'e geçilir mi?

formatsız geçicem
Flash bellek ile temiz kurulum ile geçmen en sağlıklısıdır özel dosyaların varsa bir flasha felan at derim çünkü gerçekten formatsız geçmek bilgisayarı yavaşlatıyor ve eski dosyalar vs. Problem çıkartıyor win 10 da olan ama 11 de güncellenen veya kaldırılan dosyalar.

Flash bellek ile temiz kurulum ile geçmen en sağlıklısıdır özel dosyaların varsa bir flasha felan at derim çünkü gerçekten formatsız geçmek bilgisayarı yavaşlatıyor ve eski dosyalar vs. Problem çıkartıyor win 10 da olan ama 11 de güncellenen veya kaldırılan dosyalar.
Ben update ile geçtim ve herhangi bir sorun yaşamadım, şans işi sanırsam.

Bilgisayarıma yeni format atttım Windows 11 geçmek istiyorum temiz kurulumla geçmeyeceğim sadece işletim sistemini güncelleyeceğim geçilir mi? Buglar bitti mi daha modern gözüküyor ondan istiyorum ne diyorsunuz? Daha sonra Windows 10 dönmek sorun olur mu?
Hocam bana kullanimi cop gibi geliyor. Win 10-dan vazgecmem.

arkadaşlar 11 e geçince özellikle yapılması gereken birşey varmı win10 uygulamaları vs sıkıntı yaratırmı

arkadaşlar 11 e geçince özellikle yapılması gereken birşey varmı win10 uygulamaları vs sıkıntı yaratırmı
Hayır yok. Yükle keyfine bak. Sıkıntı da normal kendi uygulamaları sıkıntı çıkarmaz ama özellikle kurarken win 10 u seçtiğin uygulama varsa onlar sıkıntı çıkarabilir ki zannetmiyorum olacağını.

@Ahmt1 Ya Windows 12 daha kötü olursa ? Microsoftun batışını izleriz.. Bence toptan kaldırsınlar Windows 10 23h2 24h2 çıkarsınlar eskisi gibi oldu bitti bunu yapmak ne kadar zor olabilir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı