Windows 11'e geçilirse ne gibi kayıplar yaşanır?

mertisincoming

Decapat
Daha fazla  
Windows 11'e geçersem ne gibi kayıplar yaşarım? Normalde Windows 10 kullanıyorum. Windows 11'e geçince Update ile bilgisayar kasmaya başlamıştı. Temiz kurulum olarak kursam da aynı şeyi yaşar mıyım? Sürükle bırak olmaması dışında ne gibi şeyler olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişiden kişiye değişiyor. Bende daha önce 2 kere temiz kurulum ile geçtim ikisinde de kötü sonuç alıp geri döndüm, şimdi tekrar geçtim bu sefer sorunsuz kullanıyorum. Deneyip göreceksiniz maalesef.

Bilgisayarınızın stabilizasyonunu kaybedersiniz. Windows 11'in henüz olgunlaşmak için zamanı var. Siz ham bir kayısıyı yer misiniz hiç?
Ekşisi güzel oluyor.

Uzun süreli kullanım esnasında oyunlarda drop yemeye başladım. Akabinde de 3 tane nur topu gibi mavi ekran hataları ile sistemi hiçbir şekilde (geri yükleme dahil) düzeltemedim ve temiz kurulum ile 10'a döndüm.

Windows 11'e geçersem ne gibi kayıplar yaşarım? Normalde Windows 10 kullanıyorum. Windows 11'e geçince Update ile bilgisayar kasmaya başlamıştı. Temiz kurulum olarak kursam da aynı şeyi yaşar mıyım? Sürükle bırak olmaması dışında ne gibi şeyler olur?

Ben dokunmatik yüzeyde çok parmaklı hareketleri sık kullanan birisiydim ama 11'e geçtikten sonra bu hareketlerin hassasiyeti çok düştü zor kullanır oldum onun dışında pek bir kayıp yaşamadım.

Bilgisayarınızın stabilizasyonunu kaybedersiniz. Windows 11'in henüz olgunlaşmak için zamanı var. Siz ham bir kayısıyı yer misiniz hiç?

Ham kayısı mı? Çağla güzel olur aslında.

Ev bilgisayarımda ve notebookta W11 kullanmaktayım. Evdeki PC de herhangi bir sorun yaşamadım ancak notebookta ses driveri ile ilgili 2-3 defa sorun yaşadım. Bunun dışında Bluetooth gibi driverlerde de ufak tefek sorunlar yaşadım. Notebookta çözemediğim tek sorun ekran parlaklığını otomatik yapamıyorum. Ancak genel görünümü hoşuma gidiyor. O yüzden kullanmaya devam ediyorum.

Geri
Yukarı