Windows 11'e geçilmeli mi?

yilmaz787

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum sizce Windows 11 e geçmeli miyim? Windows 10 dan ne tür farklılıkları var ve oyun performansı nasıl?

İşlemci: İ3 10100
Anakart: MSI B460 M A Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum sizce Windows 11'e geçmeli miyim? Windows 10'dan ne tür farklılıkları var ve oyun performansı nasıl?

İşlemci: i3 10100.
Anakart: MSI B460 M a Pro.

Görünüş olarak çok şık duruyor oyun performansı bende daha iyi Windows 10'a göre sistem daha hızlı çalışıyor bir kere açılmama hatası olmuştu Türkçe format atarak düzelttim bilgisayarımda LoL JC4 Forza Horizon 4 gibi oyunları oynuyorum hiç sıkıntı çıkmıyor eğer sistemi merak ediyorsan bence yükleyip deneyebilirsin.

Doğmamış çocuğa don biçme vol 987614284471 🎭☝🏼

Daha çıkmadı son sürümü... Geliştirici sürümünü önermem daha yolu var.

Ayrıca:

Screenshot_20210704-161159_Samsung Internet.jpg

Lütfen konu oluşturmadan önce oluşturacağınız konu daha önceden açılmış mı aratın öyle sorun sürekli sürekli bu soru soruluyor bu konu hakkında 50 konu açılmıştır.
Yalnız aynı şey değil W11 yeni bir işletim sistemi olduğu için sürekli update alıyor hatalar düzeltiliyor. Açılan konuların çoğu W11 tanıtılmadan önceki konular, sızan iso ile insider ile aynı değil. Arkadaş resmi olarak açılan insider özelinde sormuş sorunsunu.

Su an için geçmenizi tavsiye etmem. W11 normal kullanım için açılmış durumda değil tanıtılan belli başlı özellikler henüz gelmedi bile. Resmi ISO'yu bekleyin derim.

Ben şuanda gündelik olarak kullandığım bilgisayarda Windows 11 Insider kullanıyorum. Normalde Valorant'ta 150 FPS alan ben, artık 170'in aşağısına düşmüyor. Bazı şeyler henüz İngilizce ama çok nadir. Gayet memnun kaldım. TPM gibi gereksinimleri Bypass ettim. Değerler çok hoş.

Bence geçmemeli çünkü adı üstünde geliştirici sürümü. Normal bir kullanıcı için uygun olsa piyasaya sürerlerdi ama çok merak ediyorsanız denemek için sanal makinaya kurulabilir ya da ssd'den biraz yer açıp 2. OS olarak kurulabilir.

Geri
Yukarı