Windows 11'e geçilmeli mi?

• Konuyu başlatan Mirlex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 837

Mirlex

Hectopat
Format atacağım ve Windows 11 atmak istiyorum sizce Windows 11 mi atmalıyım işlemcim AMD FPS sıkıntısı diyenler var ne kadar doğru bilmem düzeltildi diyenler de var arada kaldım açıkçası. Bir de Windows 11 kurduktan sonra sistemde ısınma vs. olabilir mi? Ve genelde oyun oynuyorum sistemimde gayet yeterli.

Abicim geçin işte sorun yok, konu altındaki "benzer konular" yerini görünce vallahi içim acıyor.

Format atacağım ve Windows 11 atmak istiyorum sizce Windows 11 mi atmalıyım işlemcim AMD FPS sıkıntısı diyenler var ne kadar doğru bilmem düzeltildi diyenler de var arada kaldım açıkçası. Bir de Windows 11 kurduktan sonra sistemde ısınma vs. olabilir mi? Ve genelde oyun oynuyorum sistemimde gayet yeterli.

Yeterli ise geç. Fakat fixlenmeyen buglar olabilir.

Geçilir. Sürükle bırak yok fakat ve başlat menüsü pek kullanışlı değil. Ayrıca görev çubuğunun sağ kısmını düzenleyemiyoruz. Eskiden ses, ağ bağlantısı gibi simgeleri istediğimiz gibi sıralayabilirdik fakat artık bunu kaldırmışlar. Bu eksiklikler dışında geçmenizi öneririm, 10'dan daha hızlı ve animasyonlar sayesinde yavaş bile olsa akıcı hissettirmekte.

Yeni konular

Geri
Yukarı