Windows 11'e geçilmeli mi?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba geçenler de bir arkadaş sağ olsun TPM ayarlarını açmama yardım etmişti Technopat videosu ile baktım bugün güncelleme gelmiş ve Windows 10 olan hesabımı Windows 11'e yükseltmek istiyor sizce yükseltmeli miyim
1665574811697.png
yoksa o şekilde bekletmeli miyim ve neden yükseltmeli ya da bekletmeliyim? Teşekkürler.

Merhaba geçenler de bir arkadaş sağ olsun TPM ayarlarını açmama yardım etmişti Technopat videosu ile baktım bugün güncelleme gelmiş ve Windows 10 olan hesabımı Windows 11'e yükseltmek istiyor sizce yükseltmeli miyim Eki Görüntüle 1541870yoksa o şekilde bekletmeli miyim ve neden yükseltmeli ya da bekletmeliyim? Teşekkürler.

Yükleyin sorun çıkacağını sanmıyorum. Bu arada hayırlı olsun :)

Eğer modernlik isterseniz geçebilirsiniz. Fakat şu anlık Windows 10 daha hafif. Eğer bir sorunla, bugla karşı karşıya kalırsanız geri Windows 10'a dönersiniz. Temiz kurulum daha çok öneriliyor evet fakat denemek için önemli veriniz varsa veri kaybetmeden geçebilirsiniz Update ile.

İlk çıktığından beri kullanıyorum daha hiçbir sorunla karşılaşmadım. Valorant oynayanlarda bazen sorun olabiliyormuş ona göre geçebilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum Windows 11'i.

Ne zaman geçtin bir sorun oldu mu bütün Update'leri sorunsuz alıyor musun ya da yüklediğin program ya da oyunlar da bir sıkıntı çıktı mı hiç?

Hayır çıkarmadı geçeli 6 ay oldu sorunsuz kullanıyorum performans kaybıda yok güncellemeleride alıyorum hatta daha yeni bir güncelleme geldi.

Geri
Yukarı