Windows 11'e geçilmeli mi?

5 gün önce Windows 11'e geçtim. Oyunlarda performans sıkıntısı yaşamadım. Menüler akıcı. Çökme vs olmadı. 11'de bilgisayar daha hızlı açılıyor.

Anladığım kadarıyla herkes farklı şeyler yaşamış. Bence geç, baktın memnun kalmıyorsan tekrar 10'a dönersin hocam. Ben memnunum 10'dan sonra değişiklik iyi geldi diyebilirim hem de daha performanslı.

Evet hem de çıktığından beri başka soru?

Burada herkes kendi görüşlerini söylüyor ve ben ilk sızdırıldığından beri kullanıyorum bir kere olsun hata almadım. Ve artık konuyu uzatmaya gerek yok.

Burada herkes kendi görüşlerini söylüyor ve ben ilk sızdırıldığından beri kullanıyorum bir kere olsun hata almadım. Ve artık konuyu uzatmaya gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 11 her türlü hantal kalıyor. 2-3 FPS fazla alacağım diye hiç gerek yok tonlarca hata ile yüzleşmeye. Onu geçtim RAM Windows 11 de daha hızlı dolarken 10 da neredeyse sadece 3'te 2 olarak doluyor. Ve oyunlarda Windows 11 bazı yerlerde yine geri kalıyor.

Arkadaşlar boşu boşuna neden yalan söyleyeyim neyse bende size onu söylüyorum. Bazıları Windows 11 yüzü görmeden bug var geçilmez vs. diyor.
O zamanlar onlar kahin. Cunku Windows 11 bugludur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 11 her türlü hantal kalıyor. 2-3 FPS fazla alacağım diye hiç gerek yok tonlarca hata ile yüzleşmeye. Onu geçtim RAM Windows 11 de daha hızlı dolarken 10 da neredeyse sadece 3'te 2 olarak doluyor. Ve oyunlarda Windows 11 bazı yerlerde yine geri kalıyor.
Bir kere 2-3 FPS artisi bazi oyunlarda oluyor ama bazi oyunlarda da Windows 10 yuksek FPS veriyor.

Diger bir konuda ani FPS dususleri. Windows 11'de, arka planda bir suru gerek duymadigimiz islemler calisiyor ve bunlar islemciyi, Rami ve diski darliyor. Bu nedenle bir suru ani FPS dususu oluyor. Bu da oyun deneyimini zaten Windows 10'a gore kotu yapiyor.

Windows 11 su an icin kotudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı