Windows 11'e geçilmeli mi?

Plagerty

Decapat
Biliyorum bu konu hakkında çok fazla konu açıldı ama aklımda hala soru işaretleri var. Ben çok fazla oyun oynayan birisiyim ve kafamda soru işaretleri var Steam oyunlarını destekler mi? Desteklerse Windows 10'dan bir farkı olur mu diye ve işlemcimle ekran kartım Ryzen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Windows 2000 ve XP'ye ait menülerin hala durduğunu görünce midem bulanmıştı bir tık yalan yok. Windows 10'da o menülerin durmasına tamam dedik ama yok artık. Windows 11'i Windows 8 gibi atlayacağım bence günlük bir OS değil. Ayrıca hala 10.çekirdeği kullanıyor yani aslında Windows 11 diye bir şey yok gibi düşünebilirsin.

Biliyorum bu konu hakkında çok fazla konu açıldı ama aklımda hala soru işaretleri var. Ben çok fazla oyun oynayan birisiyim ve kafamda soru işaretleri var Steam oyunlarını destekler mi? Desteklerse Windows 10'dan bir farkı olur mu diye ve işlemcimle ekran kartım Ryzen.

Destekler. Yani Windows 10 oyunlarını Windows 11 ile çalıştırabilirsiniz. Valorant için TPM2.0 ve Secure Boot gerekiyor.

Nasıl yapacağım peki?

Anakart TPM 2.0 ve Secure Boot destekliyorsa BIOS'tan açılabilir. TPM 2.0 ve Secure Boot yoksa zaten Windows 11 kurulmaz bypass yöntemiyle kurulabilir ama bu sefer Valorant açılmaz Windows 11'de.

Geri
Yukarı