Windows 11'e geçilmeli mi?

canerdrk3

Femtopat
RAM
Hyper-X 16 GB DDR3
SSD veya HDD modeli
Sandisk SSD
Ekran kartı
Radeon HD 4890
Anakart
Asus
İşlemci
Amd FX-8350
Windows 11'e geçsem 10'da aldığım performansı alır mıyım? Tavsiye eder misiniz?

Ben şahsen normal windows 11, tiny11 ve akla gelebilecek her türlü ayarla windows 11 denedim ve performansta windows 10'a göre pek bir değişim gözlemleyemedim. Ama şunu belirteyim kesinlikle windows 11 kullanmayın. Ne zaman windows 11 kursam sürekli buglarla karşılaşıyorum. Sifir kurulum yapiyorum yine sonuç aynı. Ya dosya gezgini bozuluyor ya herhangi bir dosyayı başka bir klasöre taşıdığımda gitmiyor ve liste uzadıkça uzuyor. Windows 10 oldukça stabil ve en kullanışlı windows versiyonu.
Direkt yargılamaya girecek yargı machineler için belirteyim, windows 11'i destekleyen cihazla ve Windowsun tavsiye ettiği ayarlarla da indirdim farklı türlerde ayarlar yaparak da. Aklınıza gelecek her şeyi denedim ve eninde sonunda windoes 11 ölüyor

Ben şahsen normal windows 11, tiny11 ve akla gelebilecek her türlü ayarla windows 11 denedim ve performansta windows 10'a göre pek bir değişim gözlemleyemedim. Ama şunu belirteyim kesinlikle windows 11 kullanmayın. Ne zaman windows 11 kursam sürekli buglarla karşılaşıyorum. Sifir kurulum yapiyorum yine sonuç aynı. Ya dosya gezgini bozuluyor ya herhangi bir dosyayı başka bir klasöre taşıdığımda gitmiyor ve liste uzadıkça uzuyor. Windows 10 oldukça stabil ve en kullanışlı windows versiyonu.
Direkt yargılamaya girecek yargı machineler için belirteyim, windows 11'i destekleyen cihazla ve Windowsun tavsiye ettiği ayarlarla da indirdim farklı türlerde ayarlar yaparak da. Aklınıza gelecek her şeyi denedim ve eninde sonunda windoes 11 ölüyor
yorumunuz için teşekkürler

Ben şahsen normal Windows 11, tiny11 ve akla gelebilecek her türlü ayarla Windows 11 denedim ve performansta Windows 10'a göre pek bir değişim gözlemleyemedim. Ama şunu belirteyim kesinlikle Windows 11 kullanmayın. ne zaman Windows 11 kursam sürekli buglarla karşılaşıyorum. Sifir kurulum yapiyorum yine sonuç aynı. Ya dosya gezgini bozuluyor ya herhangi bir dosyayı başka bir klasöre taşıdığımda gitmiyor ve liste uzadıkça uzuyor. Windows 10 oldukça stabil ve en kullanışlı Windows versiyonu.
Direkt yargılamaya girecek yargı machineler için belirteyim, Windows 11'i destekleyen cihazla ve Windows'un tavsiye ettiği ayarlarla da indirdim farklı türlerde ayarlar yaparak da. Aklınıza gelecek her şeyi denedim ve eninde sonunda Windows 11 ölüyor.
Ben böyle bir şey yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı