Windows 11'e geçilmeli mi?

Ghost_walker

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB DDR4-2400 DDR4 SDRAM
İşlemci
Intel Core i5-7200U
Selam, Windows 11 biliyosunuz ki Moment 3 güncellemesi alacak ve daha iyi olacağını düşünüyorum ama Windows 10'dan 11'e geçmeli miyim onda çok kararsızım. Ben genelde oyun oynarım ama Windows 11'e 21H1 zamanında geçtim, sonra Windows 10'a geri döndüm. Windows 11 şu an bazı arkadaşlarım güzel falan geçmelisin diyor. Kararsız kaldım oynadığım oyunlar CS:GO gibi FPS tarzı oyunlar. Sizce geçmeli miyim kalınır mı? Artı olarak işlemcim kaldırmıyor ama ben kaldırmadığı halde yüklemiştim pek sorun yaşamamıştım, TPM ve Secure Boot sorunu yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Windows 11 biliyosunuz ki Moment 3 güncellemesi alacak ve daha iyi olacağını düşünüyorum ama Windows 10'dan 11'e geçmeli miyim onda çok kararsızım. Ben genelde oyun oynarım ama Windows 11'e 21H1 zamanında geçtim, sonra Windows 10'a geri döndüm. Windows 11 şu an bazı arkadaşlarım güzel falan geçmelisin diyor. Kararsız kaldım oynadığım oyunlar CS:GO gibi FPS tarzı oyunlar. Sizce geçmeli miyim kalınır mı? Artı olarak işlemcim kaldırmıyor ama ben kaldırmadığı halde yüklemiştim pek sorun yaşamamıştım, TPM ve Secure Boot sorunu yaşamıyorum.

Geçebilirsiniz bence. 11 daha kaliteli bir algı bırakıyor, sorunları da çözüldü zaten. 8 GB RAM'de yeterli.

Selam, Windows 11 biliyosunuz ki moment 3 güncellemesi alacak ve daha iyi olacağını düşünüyorum ama Windows 10'dan 11'e geçmeli miyim onda çok kararsızım. Ben genelde oyun oynarım ama Windows 11'e 21H1 zamanında geçtim, sonra Windows 10'a geri döndüm. Windows 11 şu an bazı arkadaşlarım güzel falan geçmelisin diyor. Kararsız kaldım oynadığım oyunlar CS:GO gibi FPS tarzı oyunlar. Sizce geçmeli miyim kalınır mı? Artı olarak işlemcim kaldırmıyor ama ben kaldırmadığı halde yüklemiştim pek sorun yaşamamıştım, TPM ve Secure Boot sorunu yaşamıyorum.

Bence şu anlık 10 iyi. 11'in optimizasyonunu iyileştirirseler geçilebilir. Ama 8 GB RAM şu anlık yeterli değil bence, optimizasyon sonrası geçilebilir.

İşlemciniz biraz eski. TPM sorunu yaşamıyorsan geç ama ben biraz beklerdim.

Hocam peki yükselterekmi yoksa format atarakmı geçmemi önerirsiniz ama veri kaybetmek istemiyorum ama en iyisi hangisiyse onu yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı