Windows 11'e geçilmeli mi?

Daha fazla  
RAM
16 GB Ram
Ekran kartı
R7240
Anakart
Intel h61
İşlemci
Intel İ7 2600
Cihazım Windows 11 desteklemiyor.(kayıt defteri düzenleyicisi ile halledeceğim) sistem yedeği alıp Windows 11'i denemek istiyorum. Fakat dosyalar kaybolur mu veya sıkıntı çıkarır mı? Yoksa Windows 10 kullanmaya devam mi etmeliyim.
Ekleme: Birde FPS ile ilgili sıkıntılar yaşar mıyım?

Cihazım Windows 11 desteklemiyor.(kayıt defteri düzenleyicisi ile halledeceğim) sistem yedeği alıp Windows 11'i denemek istiyorum. Fakat dosyalar kaybolur mu veya sıkıntı çıkarır mı? Yoksa Windows 10 kullanmaya devam mi etmeliyim.
Ekleme: Bir de FPS ile ilgili sıkıntılar yaşar mıyım?

Hiç geçme kal Windows 10'da cihazın desteklemiyor zaten
FPS farkı yaşanır ama - yönde

FPS'in artar bende de 10'du sonradan 11'e geçtim şu an memnunum. Dosyaların kaybolmaz hatta Windows güncellemeden Windows 11'e yükselt yaparsan daha kısa sürer.

Eğer sisteminiz sadece TPM desteklemiyorsa geçin TPM çok gereksiz bir şey. Rufus ile TPM gereksinimi kaldırılabiliyor, ama eğer UEFI'de de desteklemiyorsa pek bilemiyorum. Sisteminiz gayet iyi gibi görünüyor çünkü.

Eğer sisteminiz sadece TPM desteklemiyorsa geçin TPM çok gereksiz bir şey. Rufus ile TPM gereksinimi kaldırılabiliyor, ama eğer UEFI'de de desteklemiyorsa pek bilemiyorum. Sisteminiz gayet iyi gibi görünüyor çünkü.

TPM'yı kaldırdım fakat Valorant hala istiyor ne yapmalıyım.

@Galanderia

Geri
Yukarı