Windows 11'e geçilmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En iğrenç Windows sürümü 11'dir. RAM kullanımını ıvır zıvırla dolduruyor. Ayrıca akıcı falan da değil ve iğrenç bir tasarımı var.
Hocam tasarım konusunda herkesin fikri aynı olmayabilir ona bir şey diyemem, fakat Windows 10'a göre Windows 11 çok daha akıcı geldi bana. Kendi gözümle arkadaşlarım kullanırken gördüm ve yağ gibi akıyor, denediniz mi bilmiyorum fakat Windows 11 gerçekten hızlı şuanda.

Hocam tasarım konusunda herkesin fikri aynı olmayabilir ona bir şey diyemem, fakat Windows 10'a göre Windows 11 çok daha akıcı geldi bana. Kendi gözümle arkadaşlarım kullanırken gördüm ve yağ gibi akıyor, denediniz mi bilmiyorum fakat Windows 11 gerçekten hızlı şu anda.

Burada bizi dinlemeyeceğin bas bayağı belli zaten neden geçmiyorsun? Hayır neden gereksiz konu açıyorsun biz geçme desek de geçeceksin bu belli.

Burada bizi dinlemeyeceğin bas bayağı belli zaten neden geçmiyorsun? Hayır neden gereksiz konu açıyorsun biz geçme desek de geçeceksin bu belli.
Konuyu açan ben değilim yalnız bilginiz olsun, ben şuanda geçmeyi düşünmüyorum açıkçası. Gördüklerimi paylaşıyorum ki insanlar faydalansın.

En iğrenç Windows sürümü 11'dir. RAM kullanımını ıvır zıvırla dolduruyor. Ayrıca akıcı falan da değil ve iğrenç bir tasarımı var.

Hocam, bilgisayarımın gücü yetmiyor veya çok hor kullandım demiyorsun ve ne yazık ki böyle yazarak sadece bu konuya yazı kirliliği yapıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı