Windows 11'e geçince imleç küçüldü

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows 10'dan 11'e geçiş yaptım. 144 Hz PC sanki 60 Hz hissi yaratıyor ve imleç minicik oldu. İmleç büyütmeyi ve ekran Hz arttırmayı biliyorum ama ben normal varsayılan imleç boyunu istiyorum. Muhtemelen ekran hissi imleç boyundan kaynaklı ayarlardan yapınca etraftaki siyahlık kalınlaşıyor falan. İyi durmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan 11'e geçiş yaptım. 144 Hz PC sanki 60 Hz hissi yaratıyor ve imleç minicik oldu. İmleç büyütmeyi ve ekran Hz arttırmayı biliyorum ama ben normal varsayılan imleç boyunu istiyorum. Muhtemelen ekran hissi imleç boyundan kaynaklı ayarlardan yapınca etraftaki siyahlık kalınlaşıyor falan. İyi durmuyor.
Driverleri güncelleyin.

144 Hz değilse ayarlayın bir de macOS imleci var kullanabilirsin daha iyi boyut seçenekleride var tavsiye ederim.
Ve güncellemeleri yapın ilk yüklediğinizde evet 30hz gibi oluyor hatta sonradan düzelir ekran boyutu vs.

Merhaba! Geri Windows 10'a geçmenizi tavsiye ederim.

Windows 10'dan sıkılmama ek olarak faremin Razer Synapse uygulaması Windows 10'da hata veriyordu bende geçeyim dedim 1ay kullanacağım beğenmezsem geçerim.

Sürücüleri güncelleyin.

Windows Update güncelledi zaten.

144 Hz değilse ayarlayın bir de macOS imleci var kullanabilirsin daha iyi boyut seçenekleride var tavsiye ederim.
Ve güncellemeleri yapın ilk yüklediğinizde evet 30Hz gibi oluyor hatta sonradan düzelir ekran boyutu vs.

Bakacağım umarım zamanla düzelir bir güncelleme falan araştıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı