Windows 11'e geçince klavye ve mouse takılmalar, gecikmeler oluyor

omuraycil

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows 11'e geçtikten sonra öncesinde sorunsuz kullandığım Logitech MK710 klavye mouse setim arada takılma donma geç algılama yapmaya başladı. Kendi yazılımını da yükledim düzelmedi, USB port değiştirdim düzelmedi, başka ne yapabilirim?

Aktif olarak W11 ben de kullanıyorum benim de yaşadığım garip problemler mevcut ama ben W10'dan sıkıldığım için kullanmaya devam edeceğim. W10'a geri dönmek en mantıklısı senin için.

Daha önce W11'e geçtiğimde sürükle bırak özelliği olmadığı için W10'a geri dönmüştüm ama şu son güncelleme ile artık o özellik var ve işimi etkileyecek ölümcül problemler yaşamıyorum :)
Yüksek kaynak kullanımı (Ram, Disk, CPU ve depolama alanını aşırı tüketmesi), gecikmeler, sürekli düşen FPS (ani FPS drop), animasyon kasmaları falan bunlar sorun teşkil etmiyor mu?

Yüksek kaynak kullanımı (Ram, Disk, CPU ve depolama alanını aşırı tüketmesi), gecikmeler, sürekli düşen FPS (ani FPS drop), animasyon kasmaları falan bunlar sorun teşkil etmiyor mu?
Açıkçası bu sorunları yaşamıyorum yaşasam evet direkt olarak W10'a geri dönerdim :) Sadece belki CPU olabilir yazdıkların arasından ama onda da (kendim için) emin değilim. Genelde animasyon/kurgu yaptığım için zaten işlemci çok kullanıyor. Max 84 dereceye çıkıyor 5900X.

Açıkçası bu sorunları yaşamıyorum yaşasam evet direkt olarak W10'a geri dönerdim :) Sadece belki CPU olabilir yazdıkların arasından ama onda da (kendim için) emin değilim. Genelde animasyon/kurgu yaptığım için zaten işlemci çok kullanıyor. Max 84 dereceye çıkıyor 5900X.
Görev yöneticisinden "Performans" sekmesini atar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı