Windows 11'e geçince klavye ve mouse takılmalar, gecikmeler oluyor

Arkadaşlar, Windows 11'e geçtikten sonra öncesinde sorunsuz kullandığım Logitech MK710 klavye mouse setim arada takılma donma geç algılama yapmaya başladı. Kendi yazılımını da yükledim düzelmedi, USB port değiştirdim düzelmedi, başka ne yapabilirim?
Belki yardımı dokunur diye tecrübemi paylaşayım, ROG Pugio II mouse'ı Armoury Crate görmüyordu ama mouse çalışıyordu. Ama mouse renklerini değiştiremiyordum. Sonra "Aygıtı Kaldır" yapıp tekrar tanıttım ve düzelmişti. Bir dene istersen.

Görev yöneticisinden "Performans" sekmesini atar mısın?
Chrome'da 10 sekme, After Effects, Illustrator, Word dökümanı açık şuan durum bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-11-22 154428.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-22 154428.png
    51,8 KB · Görüntüleme: 27
Belki yardımı dokunur diye tecrübemi paylaşayım, ROG Pugio II mouse'ı Armoury Crate görmüyordu ama mouse çalışıyordu. Ama mouse renklerini değiştiremiyordum. Sonra "Aygıtı Kaldır" yapıp tekrar tanıttım ve düzelmişti. Bir dene istersen.

Chrome'da 10 sekme, After Effects, Illustrator, Word dökümanı açık şuan durum bu şekilde.
Oha 36 GB Ram kullanımı :D. Hacı sen pro cihaz kullanıyorsan galiba. Bırak ta kasmasın :D.

teşekkür ederim deneyeyim

Geri
Yukarı